Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Údolí větrů - Doubkov

Posted: 17:01 06. Feb 2014
by KaTo
1) Před hřbitovní branou stojí nahej hobit :oops: .

//trollí část: Sice malej, ale s TAKOVYMHLE...ee..he call him prince Albert! :shock: :lol:

2) nechci teď bloudit v Reáliích, ale opravdu má být Karathskejma strážnýma prolezlý celý Doubkov? To vypadá jak lidma hlídaný internační tábor hobitů. Nešlo by těm strážným dát aspoň vzhledy hobitů, jako to měl STARÝ Doubkov z ST?

//trollí část: Možná je to jen moje asociace, ale nějak se mi vybavili SSmani hlídající transport (to mám z toho, že jsem koukal na Schneiderův seznam :wall: :lol: :lol: )

Re: Údolí větrů - Doubkov

Posted: 17:08 06. Feb 2014
by pavad
Navrhoval bych taktez
1) zvetsit vzdalenost lavicek od ohniste (chce-li postava spat a nekdo jiny projit okolo, tak je se spici postavou pohazovano po okoli)
2) snizit pocet lavic/kmenu okolo ohniste na 3, ale dat na kazdou lavici/kmen 2 mista na sezeni

Re: Údolí větrů - Doubkov

Posted: 09:35 08. Feb 2014
by kokosak
Krámek s magickými přísadami má zamčeno. Ve dne i v noci.