Page 1 of 1

OPRAVENO - Sir Hevair- lovec odměn

Posted: 17:30 06. Feb 2014
by karolina
Pokud mám pouze smůlu, a někdo jiný rychlý meč, tak se omlouvám za hlášení, ale zatím nikdy nic nechtěl. Stále jen hláška že není vypsaná odměna na žádnou nestvůru.

Re: Sir Hevair- lovec odměn

Posted: 17:34 06. Feb 2014
by -darkvision-
V podtemnu to samé.

Re: Sir Hevair- lovec odměn

Posted: 17:39 06. Feb 2014
by kucik
Zkusil jsem tam přidat debug. Uvidíme po dalšim updatu. Jinak on ne vždy něco nabízí, ikdyž to nikdo nevybere. Je dobré to zkoušet víckrát za den.

Re: Sir Hevair- lovec odměn

Posted: 18:14 06. Feb 2014
by kucik
Opraveno s dalším updatem. Stupidní chyba.

Re: OPRAVENO - Sir Hevair- lovec odměn

Posted: 14:46 08. Feb 2014
by karolina
Už říká, že se něco loví, ale trofej si nevezme. Když mu řeknu, že pro něj něco mám, tak mi poděkuje, ale trofej nevezme, peníze nedá a následně vygeneruje jiné jméno potvory která se loví.

Re: OPRAVENO - Sir Hevair- lovec odměn

Posted: 14:52 08. Feb 2014
by Caehan
To je vtip, že říká Mandalorian místo Maldorian? Na ten první pojem vyjdou na wikipedii dost zvláštní hesla.