Page 1 of 1

OPRAVENO: Vstupni portal

Posted: 22:04 06. Feb 2014
by pavad
OPet se mi stalo, ze po zakliknuti vstupniho portalu v uvitaci lokaci zustava ma postava neprenesena, tj. zirajici ve vstupni lokaci.

Mohu nekoho z Dm pozadat o pomoc?

Re: Vstupni portal

Posted: 00:09 07. Feb 2014
by pavad
pavad wrote:OPet se mi stalo, ze po zakliknuti vstupniho portalu v uvitaci lokaci zustava ma postava neprenesena, tj. zirajici ve vstupni lokaci.

Mohu nekoho z Dm pozadat o pomoc?
Psychicky jsem zirani na portal nevydrzel a spachal sebevrazdu, abych to od z uvitaci lokace vzal pres dabla do hry.

Poprosil bych pak, prosim, nejakeho (jakekoholi) DM o dorovnani ztrat:
nezanedbatelny xp dluh
penize

Z obeho mam log a screeny.

Dekuji.

Re: Vstupni portal

Posted: 11:19 07. Feb 2014
by kucik
A v jaké lokaci jsi byl předtim?

Re: Vstupni portal

Posted: 12:22 07. Feb 2014
by pavad
kucik wrote:A v jaké lokaci jsi byl předtim?
Odlogovaval jsem se v lokaci Karathy (tusim horni mesto, jak v lokaci vchod do hostince U Racka).

V teto lokaci jsem s PC byl cca 10 minut. Chvili predemnou se odlogovaval z teze lokace jiny hrac s postavou ktera nemla s projitim portalem problem.

Je pravda ze jsem neulozil postavu pres dusi - lec celou dobu jsem byl v Karathe (kanaly, bezne lokace mesta a obchody ve meste).

Bohuzel, log z tohoto nemam

Nevsiml jsem si niceho patologickeho co by upoutalo mou pozornost.

Re: Vstupni portal

Posted: 12:30 07. Feb 2014
by Rejty
Zřejmě mají ty dvě lokace ve Škopku stejné tagy.

Re: Vstupni portal

Posted: 12:31 07. Feb 2014
by karolina
Rejty wrote:Zřejmě mají ty dvě lokace ve Škopku stejné tagy.
Ještě na to kouknu, ale jsem si téměř jistá, že nemaj

EDIT: Překontrolováno, každej má unikátní tag i resref.

Re: Vstupni portal

Posted: 13:12 07. Feb 2014
by pavad
Rejty wrote:Zřejmě mají ty dvě lokace ve Škopku stejné tagy.
To nebylo od Skopku.

Odlogovaval jsem se v lokaci Karathy jak je z ni vstup do obchodu kozesnika, kovare a restaurace U Racka. Neslo o Skopek.

Re: Vstupni portal

Posted: 17:33 07. Feb 2014
by Nalkanar
pavad myslí lokaci "Karatha - horní město" (byl jsem poblíž když odlogovával)

Re: Vstupni portal

Posted: 15:54 08. Feb 2014
by Bahnak
Došli jsme s družinou ke zlobrům do jeskyně č.1
Blížil se restart, odlogli jsme.
Po restartu jsme všichni logli a prošli portálem, hodilo nás to ale všechny do jeskyně č.3 pěkně přímo mezi dva spawny.
Sice se nám podařilo vymanévrovat do jeskyně č.4, ale tamnímu mágovi jsme se moc nezamlouvali tak nás seřezal jak haranty.
Šlo by zařídit aby portál vracel postavy do dungu tam kde odlogli?

Re: Vstupni portal

Posted: 15:53 12. Feb 2014
by Myrpa
Zlobří jeskyně opraveny.