Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Matka ankhegů

Posted: 22:31 06. Feb 2014
by Nalkanar
Vrací kyselinové dmg i dispelnutá a na střelce.

Dodatek: na to že sesílá osmý kruh aji, tak trofej za 5k je velice podhodnocená.

Re: Matka ankhegů

Posted: 15:50 25. Feb 2014
by Rejty
NPC oslabeno, DMG na střelce nelze opravit.

Re: VYŘEŠENO: Matka ankhegů

Posted: 15:57 25. Feb 2014
by kucik
To dělá nějaký spell ten dmg, ne?

Re: VYŘEŠENO: Matka ankhegů

Posted: 15:59 25. Feb 2014
by Shaman88
To má vracet i do střelců. Pokud vím tak je to shield co je speciálně nastaven i na range útoky....