dabel v tele andela
Posted: 17:20 16. Dec 2007
Lide v Ivory si povidaji o druidce , kterou zrejme ovlada dabel.Zautocila podle svedku na Hanse a kdyz prednim prchala tak stihla vystrelit sip na ivorskeho strazce.Hans i jisty mladik z ivorske domobrany byli zraneni jen lehce.Pry vsak zautocila na dva dobrodruhy zenu a muze.Nadavala jim a mluvila o smrti ktera je ceka.Pote vystrelila par sipu na muze i zenu(elfku).Je dost mozne , ze sipy byli otravene.Ujela nekam pryc do lesa na cernem koni.Lide jsou znepokojeni , jelikoz ona druidka byla hodna a dodavala lekarny panu smelickovi.Muzou jen doufat ze se druidka Gem nevrati a opet nekoho nenapadne...