Page 1 of 1

dabel v tele andela

Posted: 17:20 16. Dec 2007
by Pajule
Lide v Ivory si povidaji o druidce , kterou zrejme ovlada dabel.Zautocila podle svedku na Hanse a kdyz prednim prchala tak stihla vystrelit sip na ivorskeho strazce.Hans i jisty mladik z ivorske domobrany byli zraneni jen lehce.Pry vsak zautocila na dva dobrodruhy zenu a muze.Nadavala jim a mluvila o smrti ktera je ceka.Pote vystrelila par sipu na muze i zenu(elfku).Je dost mozne , ze sipy byli otravene.Ujela nekam pryc do lesa na cernem koni.Lide jsou znepokojeni , jelikoz ona druidka byla hodna a dodavala lekarny panu smelickovi.Muzou jen doufat ze se druidka Gem nevrati a opet nekoho nenapadne...

Posted: 20:53 18. Dec 2007
by Pajule
Lide v Ivory si oddychli podle vseho je druidka jiz v poradku.Take se k lidem dostalo , ze odplula do elfskeho mesta Alvarielu.
*u stanu v ivorskem lesiku je na strome papir a na nem napsano :
,,Nevstupovat , odjela jsem na delsi dobu pryc."a podpis.*