Page 1 of 1

OPRAVENO: Lopata

Posted: 15:48 07. Feb 2014
by Puxina
Bylo by prosím možné opravit lopatu, aby zase vytvářela inventář na zemi, do kterého jde něco vložit?

Ted když použiju lokatu na některý předmět, tak mi to napíše, že předmět je ztracený, ale pak se mi zase objeví v inventáři.

Takže možná chybějící script na nové Thalii.

Re: Lopata

Posted: 16:07 07. Feb 2014
by kucik
Scripty tam jsou. Nevidim nikde problém. Napiš přesně jak to používáš a jestli to nepíše něco do logu.

Re: Lopata

Posted: 16:14 07. Feb 2014
by Puxina
Kliknu pravým na lopatu, z kruhového menu vyberu "použít jedinečné schopnosti", kliknu na předmět, který chcu zakopat, postava udělá animaci, předmět zmizí z invu a pak se zase vrátí zpět. Na zemi nic není a ani nakliknutelný intventář tam není.

Takže to nefunguje nějak.

Re: Lopata

Posted: 16:40 07. Feb 2014
by kucik
Takže chybí placeable truhly.

Re: Lopata

Posted: 18:31 07. Feb 2014
by Rejty
Opraveno.