OPRAVENO: Lopata
Posted: 15:48 07. Feb 2014
Bylo by prosím možné opravit lopatu, aby zase vytvářela inventář na zemi, do kterého jde něco vložit?
Ted když použiju lokatu na některý předmět, tak mi to napíše, že předmět je ztracený, ale pak se mi zase objeví v inventáři.
Takže možná chybějící script na nové Thalii.
Ted když použiju lokatu na některý předmět, tak mi to napíše, že předmět je ztracený, ale pak se mi zase objeví v inventáři.
Takže možná chybějící script na nové Thalii.