Page 1 of 1
OPRAVENO: * Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
Posted: 19:55 07. Feb 2014
by -darkvision-
Bedny u bosse, v boss místnosti, jsou standart nwn loot.
Re: * Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
Posted: 20:10 07. Feb 2014
by -darkvision-
Zaroven v této lokaci je boss. Jeho tělo po zabití po nakliknutí zahlasi : "Cil nema zadne zlato" .. trofej nevypadne.
A ten boss se tam mlatí se spawnem skřetů.
Re: * Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
Posted: 20:21 07. Feb 2014
by Krysak
-darkvision- wrote:Zaroven v této lokaci je boss. Jeho tělo po zabití po nakliknutí zahlasi : "Cil nema zadne zlato" .. trofej nevypadne.
A ten boss se tam mlatí se spawnem skřetů.
Podle mne to tak možná správně, přišlo mi to jako originální nápad. Zviřatko se urvalo ze řetězu.
Re: * Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
Posted: 02:26 08. Feb 2014
by -darkvision-
Krysak wrote:-darkvision- wrote:Zaroven v této lokaci je boss. Jeho tělo po zabití po nakliknutí zahlasi : "Cil nema zadne zlato" .. trofej nevypadne.
A ten boss se tam mlatí se spawnem skřetů.
Podle mne to tak možná správně, přišlo mi to jako originální nápad. Zviřatko se urvalo ze řetězu.
Je to chyba, tak nepolemizuj, když nemáš zdroje.

Re: * Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
Posted: 10:28 08. Feb 2014
by Krysak
Chybou vzniknul i penicilín. Osobně bych doporučoval myšlenku vyladit.
Přišlo mi to opravdu originální a vtipné. Bylo to úplně jiné než bylo očekávání. Pokud je to chyba, OK.
Osobně bych doporučoval chybu vyladit a udělat z ní přednost a originalitu.
Jo, trofej chybí

.
Re: * Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
Posted: 11:12 08. Feb 2014
by Radim
Originání a vtipné to není. Chyba bude opravena.
Re: * Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
Posted: 14:53 08. Feb 2014
by Caehan
Kdyby to bylo v záměru tvůrce lokace, tak by tam dal tělo původního bosse jako placeable. Tohle je zbytečně zneužitelné.