Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: Ohniště

Posted: 14:43 09. Feb 2014
by -darkvision-
Ohniště redukují spánek na 0 - 7 % , je to tak správně?

Re: Ohniště

Posted: 15:41 09. Feb 2014
by pavad
-darkvision- wrote:Ohniště redukují spánek na 0 - 7 % , je to tak správně?
Nebyl jsi prilis unaveny? Me se stalo ze s hodne velkou unavou mi ohniste stahlo unavu o nejake maximalni mnozstvi (mozna 40, mozna 50%, uz nevim) a musel jsem spat jeste jednou.

Re: Ohniště

Posted: 15:59 09. Feb 2014
by -darkvision-
Pokad jsi příliš unavený. Jako např 90 % , tak musíš u ohniště spát 3x nebo 4x - teď už si nevzpomenu, je to pár dní :biggrin:

Re: Ohniště

Posted: 16:58 09. Feb 2014
by Radim
Je víc typů ohnišť co jsem vypozoroval. Všimněte si hlášky co se vám skočí do výpisu po ukončení spánku, podle toho se stahují i % únavy.