Page 1 of 1
OPRAVA Díra po kopání lopatou
Posted: 15:45 09. Feb 2014
by Puxina
Děkuju za opravu lokaty
Už jen taková malá drobnost, když něco zakopu, tak tam vznikne ten inventář, ale má nějaký čudný název.
Viz screen

Re: Díra po kopání lopatou
Posted: 10:49 12. Feb 2014
by Myrpa
Pořád blbej název? Ve scriptu podle mě dobře.
Re: Díra po kopání lopatou
Posted: 12:04 12. Feb 2014
by kucik
Nj, špatnej nápad používat diakritiku ve scriptech.
opraveno.