Page 1 of 1
Vizitka
Posted: 16:54 09. Feb 2014
by Dragin
Chtěl jsem se zeptat kdo ma na starosti vizitky, myslel jsem ze amber a alulus, proto jsem odeslal vizitku asi pred mesicem, ale nikdo mi neodepsal.
Diky za odpověd
Re: Vizitka
Posted: 16:56 09. Feb 2014
by Bruciacullo
až dojdeš na řadu tak ti odepíšou jistě chápeš že nejsi jediný hráč na serveru který chce schválit vizitku, můžeš se jim také připomenout do pm...
Re: Vizitka
Posted: 17:06 09. Feb 2014
by Nalkanar
A mimo vizitek pracují na řadě dalších úprav a novinek, takže i přes veškerou snahu některé vizitky trvají.

Re: Vizitka
Posted: 17:09 09. Feb 2014
by Dragin
Děkuji za odpověď.
Re: Vizitka
Posted: 17:17 09. Feb 2014
by Amber
Jo, přes zkouškové jsem občas PM prolítla, ale nebyl čas hned odpovídat. Zprávu od tebe mám první z data 01 Úno 2014 v 16:30, to je měsíc? Každopádně zkusíme s Aulem s vizitkami pohnout, jen holt zkoušky měly přednost.
