Page 1 of 1
Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 20:09 09. Feb 2014
by Krysak
Olouvám se za možná nepřesný polohopis lokace. 4Jedná se o doupě klepetnatců v podtemnu.
Jako přechod do druhého patra slouží stylový přechod ve tvaru vlčí hlavy.
Problém je, že půlork tamtudy neprojde. Stačlo by pounout přechod před tlamu. Děkujeme moc.
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 16:01 14. Feb 2014
by Krysak
Ahoj,
tak těch přechodu s vlčí lebkou je po celém svete hodně moc.
Můj osobní věrný otrok Dughar jimi neprojde. Model to asi neumožnuje. Havkarani projdou.
Bylo by prosím možné dát přechody u těch lebek před lebky? Protože jinak nebudem moci na vleké množství míst na svete.
Dík moc.
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 16:04 14. Feb 2014
by Rejty
Bylo by možné vypsat, kde všude takové přechody jsou?
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 16:05 14. Feb 2014
by Zindo
Zatím jsem našel jen jeden, ale prý jsou i jinde, ty jsem neměl možnost vyzkoušet.
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 16:22 14. Feb 2014
by kucik
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 16:55 14. Feb 2014
by Radim
A rovnou bys mohl přihodit hiranovi scriptem rychlost navíc, aby se vykompenzovalo to zpomalení kvůli vzhledu.
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 17:12 14. Feb 2014
by kucik
Radim wrote:A rovnou bys mohl přihodit hiranovi scriptem rychlost navíc, aby se vykompenzovalo to zpomalení kvůli vzhledu.
V tom jsme se už na ST vrtali několikrát a nevim jestli kdy úspěšně.
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 20:46 14. Feb 2014
by Zindo
A nestačilo by změnit průchod? Nebo aspon hodit "desku" průchodu před tu hlavu, aby se tam nemuselo zacházet.
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 23:44 14. Feb 2014
by kucik
To je ta druha moznost.
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 00:28 15. Feb 2014
by Radim
kucik wrote:To je ta druha moznost.
Lepší spíš změnit velikost postavy než někde ve hře narazit na něco přes co se nedostanu a čekat na DM.
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Posted: 01:24 15. Feb 2014
by Shaman88
Já bych se do úpravy velikosti postavy nepouštěl.