Page 1 of 1

OPRAVENO Lovec odměn - podtemno....

Posted: 20:30 09. Feb 2014
by radekdnb
Lovil se Démon v podtemnu...Por Zaris....
3li jsme na něj zabili a chtěli jít dát k lovci odměn...když jsem sním mluvil tak mi jen poděkoval..(viz. screen)..a peníze mi nedal ani si nevzal trofej, ale hned se lovilo další monstrum...
jestli někde není chyba..

Re: Lovec odměn - podtemno....

Posted: 09:51 11. Feb 2014
by Bahnak
Tak jsem doufal že to bude lokální chyba dotyčného bosse, ale dnes ráno se lovil náčelník koboldů a je to pořád stejně zabugované.
Lovec na dotaz odpoví co se loví.
Doneseš mu požadovaný item a podáš mu ho.
Lovec slušně poděkuje, ale nevezme si ho.
Následně oznámí že se nic neloví.
Někdo mi visí 20k a hodinu spánku :roll:

Re: Lovec odměn - podtemno....

Posted: 09:55 11. Feb 2014
by karolina
Povrch má to samé, hlášeno v původním topiku chyb k lovci odměn.

Re: Lovec odměn - podtemno....

Posted: 11:22 11. Feb 2014
by kucik
Opraveno.