Page 1 of 2
monkuv flurry of blow
Posted: 13:48 10. Feb 2014
by pilnik
Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.
Nefunguje ani na sai ani na nunchaku
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 13:59 10. Feb 2014
by Shaman88
pilnik wrote:Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.
Nefunguje ani na sai ani na nunchaku
Je to nastaveno dobře. Nenosíš spíš lehkou zbroj?
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 14:03 10. Feb 2014
by pilnik
Shaman88 wrote:pilnik wrote:Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.
Nefunguje ani na sai ani na nunchaku
Je to nastaveno dobře. Nenosíš spíš lehkou zbroj?
ee i beze zbroje to pise." s prave pouzivanou zbrani nemuzes aktivovat tento mod"
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 14:20 10. Feb 2014
by Shaman88
A útoky se s tou zbraní počítají správně?
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 14:55 10. Feb 2014
by pilnik
Shaman88 wrote:A útoky se s tou zbraní počítají správně?
jo to by melo byt v poradku
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 15:01 10. Feb 2014
by Shaman88
Tak to bude pak ale zrada....
To přenechám Myrpovi.
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 12:52 14. Feb 2014
by kucik
Odstraněno duplicitní nastavení monk weapons. Moc nevěřim, že by to pomohlo, ale za pokus to stojí.
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 11:42 18. Feb 2014
by Myrpa
Já nevím, kde se tohle nastavuje. Na wikině čtu, že flurry of blows je hardcoded. Soudím, že když nunchaku a sai nejsou typ itemu kama, tak to nepůjde. Fakt nevím, co s tím dělat.
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 11:47 18. Feb 2014
by kucik
Je to přes nwnx. Nevim proč to nefunguje. Jediný co mě napadlo bylo odebrat to duplicitní nastavení.
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 11:57 18. Feb 2014
by Shaman88
kucik wrote:Je to přes nwnx. Nevim proč to nefunguje. Jediný co mě napadlo bylo odebrat to duplicitní nastavení.
Přes NWNX nastavíš zbraň jen jako monkovu, tzn. se počítají správně útoky, to s flurry of blow vůbec nesouvisí, to je prostě bojový mod.
Napadá mě jen jedna možnost a to kompletní rework té ability - tedy +1 útok, -2 AB....
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 19:42 26. Feb 2014
by pilnik
Zdravim, chtel bych se zeptat zda se budou/nebudou upravovat ten sai a nunchaku tak, aby fungovali stejne jako kamy?Dostavam se na level, kdy se musim specializovat na jednu zbran, tak abych vedel.
Predem diky za odpoved.
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 20:36 26. Feb 2014
by Myrpa
Nevím, jak na to. Navrhuju monkovi upravit popis. Počkej si ještě na Shamana a Kucíka.
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 20:45 26. Feb 2014
by Shaman88
Myrpa wrote:Nevím, jak na to. Navrhuju monkovi upravit popis. Počkej si ještě na Shamana a Kucíka.
Na linuxovém nwnx toho nejde dosáhnout úpravou flurry of blows.
Takže:
1) Ponechat u monka jen kamy.
2) Zrušit stavající feat flurry of blows a vytvořit vlastní alternativu. (popř. jen dodělat alternativu pro ty jiné zbraně)
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 20:52 26. Feb 2014
by kucik
A muze to nekdo testnout pro jisttotu ted, co jsem odstranil tu duplicitni definici?
Pripadne se jeste muzem postrachat v nwnx.
Re: monkuv flurry of blow
Posted: 21:27 26. Feb 2014
by pilnik
Tak ozkouseno a nefaka to...