Page 1 of 1

Drak

Posted: 10:09 20. Dec 2007
by Seth-Plzen
Po Doubkově se začíná šířit podivná zpráva. Prý se nedaleko v bažinách usídlil černý drak. Několik občanů se již také poslední dobou nevrátilo zpátky domů. Celý Doubkov má strach. Je jasné, že je třeba něco udělat. A proto startosta vyzývá všechny dobrodruhy na pomoc proti drakovi. Je třeba ho poslat, tam kam patří!!!

//Takže plánuje se výprava na draka na zakončení staré Thalie. Viděl bych to někdy o prázdninách. Píšu to sem dřív ať se ozvou zájemci a domluvíme se na přesném termínu. Lovu zdar :-)

Nemam rad draky

Posted: 11:29 20. Dec 2007
by Lord_Berserk
:twisted: Pan vsemocny zurivec Berserk si uz brousi mece... neni duvod proc nejit...

Posted: 11:33 20. Dec 2007
by Theogil I
Pán Theogil se rovněž připojí co by to bylo za ogara aby se na draka nešel poudívát. A jak tak počítám mistr Parlachin by si takovou švandu taky nenechal ujít. nebo se pletu?

Posted: 11:36 20. Dec 2007
by Krata
Franko Mrkvička se s radostí připojí na řež s drakem :twisted:

//. šlo by to spíš dýl? tim myslim nějak po víjkendu? na ten sem měl něco malýho v plánu já

Posted: 12:03 20. Dec 2007
by Phantorris
Já Phantorris von Duptcheck se rád připojím k výpravě proti té bestii a tím pomohl ochránit životy neviných občanů tohoto kraje.

//doufam, že budu mít čas, přece jenom budou prázdniny(hory a tak)

Posted: 12:10 20. Dec 2007
by Seth-Plzen
Eleanor se samozřejmě zúčastní také. A manžel se doufám taky přidá.

//Ať se máme čeho chytit, navrhuji 26.prosince večer po restartu, cca 18:30

Posted: 12:59 20. Dec 2007
by nomis_b
*Franta se zamysli *
Rikate drak? No nevim, nevim. Kdyz nas bude dost, tak by sme ho mohli urcite poskodit, ale je to pekne velka bestie. Urcite vsem lidem co prijedou predam par ochranych amuletu, ale nevim jeste jestli se pripojim.

// nevim jestli mam cas az to budu vedet, tak se ozvu. ale Sethovy muzu predat svoje truhlicky s amulety a prsteny na ochranu pred ruznymi druhy elem. zraneni.. a na nejake to posileni..

Posted: 14:28 20. Dec 2007
by Parlachin
“pronese smutně Parlachin“A nechcete si sním nejdřív promluvit a ne ho hned zabíjet :cry: . Já draka zabíjet nebudu.

//Ale šel bych se juknout z druhou postavou, ale ta Vám moc nepomůže.

Posted: 15:02 20. Dec 2007
by Theogil I
Parlachin wrote:“pronese smutně Parlachin“A nechcete si sním nejdřív promluvit a ne ho hned zabíjet :cry: . Já draka zabíjet nebudu.
Neboj prcku zavážeme ti kukadla a ani nebudeš tušit do čeho třískáš, tak jest.

Posted: 21:14 20. Dec 2007
by Aznar
gloirus se snad taky prida, pokud bude cas 8)