Page 1 of 1
OPRAVENO: Drugrin
Posted: 00:47 12. Feb 2014
by -darkvision-
Lokace: * Kahzet - drowí čtvrť - magický obchod
Po nakliknutí se npc na vás jen otočí. Dialog se nezobrazí žádný. Nemohu tedy jak si dobít..
Re: Drugrin
Posted: 01:08 12. Feb 2014
by kucik
Zkus to ted.
Re: Drugrin
Posted: 01:09 12. Feb 2014
by Nalkanar
Profesorka Saxona Bandasková
Čarotvrz - Azurová věž - východ
ten samý problém nejspíše
Re: Drugrin
Posted: 01:09 12. Feb 2014
by kucik
Nalkanar wrote:Profesorka Saxona Bandasková
Čarotvrz - Azurová věž - východ
ten samý problém nejspíše
A zkousel jsi to ted? Tzn po tom, co jsem napsal tu posledni zpravu?
Re: Drugrin
Posted: 01:10 12. Feb 2014
by -darkvision-
Jsem mimo město, byl jsem zkusit ossylutha

do města se dostanu až ráno. (real)
Re: Drugrin
Posted: 01:11 12. Feb 2014
by Nalkanar
Zkoušel jsem to asi půl minuty předtím než jsem napsal ten příspěvek.
Re: Drugrin
Posted: 01:15 12. Feb 2014
by kucik
V tom priapade zkus prosim znovu.
Re: Drugrin
Posted: 01:16 12. Feb 2014
by Rejty
Opraveno.
Re: OPRAVENO: Drugrin
Posted: 01:25 12. Feb 2014
by Nalkanar
NEOPRAVENO
NPC mi teď háže, že chci dobít item "Malá hůl magického útoku" který nevlastním. Ignoruje co vkládám do trubice, ani popř. neřeší, co mám v inventáři.
Re: OPRAVENO: Drugrin
Posted: 01:28 12. Feb 2014
by -darkvision-
To bude ta moje hůl, co jsem tam vkládal..
Re: OPRAVENO: Drugrin
Posted: 01:36 12. Feb 2014
by kucik
Ne, ja jsem dialog nahral pres resmana, takze ten uz tam je. Tohle je jina chyba.
Dobijeci trubice v carotvrz - azurova vez - vychod ma spatny onclose script.
Ma tam byt ku_charges_b a je tam ku_charge_b
Ta v podtemnu asi uz funguje.
Re: OPRAVENO: Drugrin
Posted: 01:39 12. Feb 2014
by Nalkanar
Ok, tak vyřešeno

Re: OPRAVENO: Drugrin
Posted: 19:27 14. Feb 2014
by Rejty
Opraveno.