Page 1 of 1
OPRAVENO - Ikony NT
Posted: 09:09 13. Feb 2014
by karolina
Po posledních úpravách zmizely ikonky tvořené pro NT, místo nich je jen bílý čtverec.
Re: Ikony NT
Posted: 11:00 13. Feb 2014
by kucik
Jake konkretne ikonky?
Re: Ikony NT
Posted: 11:02 13. Feb 2014
by karolina
Ikony schopností kurtizány, ikony zacházení se zbraněma, ikony bohů...
Re: Ikony NT
Posted: 11:05 13. Feb 2014
by kucik
Oprava zrušena.
Re: Ikony NT
Posted: 11:20 13. Feb 2014
by harlequin_ichtyosis
u duchovni cilosti jsem mel bily ctverec take, opravu jsem stahl, bily ctverec zmizel, ale s nim i feat z charakter sheetu (a nejen z nej, ten feat zmizel uplne)
Re: Ikony NT
Posted: 11:32 13. Feb 2014
by kokosak
Při použití opravného haku mi to nedovolí zalogovat se s Květuškou do hry. Ostatní charaktery nedotčeny.
Edit: Květuš má na lištičkách spoustu NT featů.
Edit: logováníá proběhne, ale po načtení uvodní lokace spadne klient. Log níže:
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Feb 13 10:26:09] Řízená kamera aktivována
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Feb 13 10:26:14] Získaný předmět: th_pcskin
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Feb 13 10:26:14] Created skin th_pcskin
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Feb 13 10:26:14] kokosak se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Feb 13 10:26:14] [Server] Jste nyní v oblasti Žádné HxH.
Unknown Update sub-message
Re: Ikony NT
Posted: 11:55 13. Feb 2014
by kucik
Sakra ....
Re: Ikony NT
Posted: 12:31 13. Feb 2014
by Myrpa
Re: Ikony NT
Posted: 12:39 13. Feb 2014
by Rejty
Hak nahrán na server.
Re: Ikony NT
Posted: 12:39 13. Feb 2014
by kokosak
Vypadá to dobře
Re: Ikony NT
Posted: 16:27 13. Feb 2014
by kucik
Takže asi opraveno.