Page 1 of 1

* Kahzet - Hagolská brána - stoky 1 / * Pav. jesk. :VYŘEŠENO

Posted: 11:03 13. Feb 2014
by -darkvision-
Chyba: V této lokaci má být přechod do dungu [* Pavoučí jeskyne "dkvn_spdr_cave", který se nahrál včera (předevčírem)]. Ale není.
Včera mi jedno Dm hlásilo že lokace ve světě je. Ale přechod z lokace ven na zemi také není.

Díval jsem se do toolu. A přechod tam je, nicméně je to dlaždice (není kreslený na zem).
" dkvn_spdr_en1 " (bez tech mezer)

Re: * Kahzet - Hagolská brána - stoky 1 / * Pavoučí jeskyně

Posted: 16:34 17. Feb 2014
by Radim
V další opravě