Page 1 of 1
OPRAVENO - Companions
Posted: 11:04 13. Feb 2014
by Myrpa
1) Novým přítelíčkům nejde vyvolat rozhovor.
2) Nejdou odvolat
Jejich scripty nebudou úplně OK. U toho odvolání zatím nevím, čím to je.
Re: Companions
Posted: 11:19 13. Feb 2014
by karolina
Ani přítelíčkova mrtvola nemizí.
Re: Companions
Posted: 14:10 13. Feb 2014
by kucik
Rozhovor a mrtvola snad vyřešeno. Co znamená, že nejdou odvolat? Chybí feat na odvolání? Nic nedělá ten feat? Nebo nejdou odvolat přes dialog?
Re: Companions
Posted: 00:13 15. Feb 2014
by Molly23
Dneska mi to nevyvolalo ani dialog, přes kruhové menu "odvolat" také nefunguje. Udělá to efekt odvolání, ale neodvolá ho to.
Re: Companions
Posted: 01:51 15. Feb 2014
by kucik
opraveno (s pristim updatem)
Re: OPRAVENO - Companions
Posted: 01:17 16. Feb 2014
by Molly23
No já se bojím, že to opraveno ještě není. Vyvolal jsem přítelíčka, nešlo s ním mluvit, nešel opět odvolat, stejně jako předtím. Zkusil jsem relog a přítelíček vypadl z party, neodvolal se, ale furt jsem mu mohl dávat takové ty příkazy jako následuj atd. Tak jsem mu dal stát a on stát zůstal a při přechodu do jiné lokace se za mnou neportnul.
To jsem dneska takhle vypozoroval. Bylo to po sedmé hodině večerní, nevím zda už byl update nahozený.
EDIT: Mám pruhovanou kočičku.