Page 1 of 3
Stará Thalie
Posted: 14:31 14. Feb 2014
by Barbar321
Naprosto seriozní otázka na kterou bych rád očekával naprosto seriozní odpověď (spam si nechte od cesty a nebo vhoďte do příslušné části fora)
- je nějaká šance na spuštění a hostování staré Thalie?
Re: Stará Thalie
Posted: 14:32 14. Feb 2014
by Amber
Naprosto seriozně: myslím, že ne. Jedním z důvodů bude, že cílová skupina tohoto přání je jeden člověk (ty).
Re: Stará Thalie
Posted: 14:45 14. Feb 2014
by Barbar321
Amber wrote:Naprosto seriozně: myslím, že ne. Jedním z důvodů bude, že cílová skupina tohoto přání je jeden člověk (ty).
Asi ano. I když jsem přesvědčen o tom (jak se tak napříč ostatními servery setkávám s jinými hráči), že by se přidalo více hráčů.
Je snad více aktivních hráčů nutnou a postačující podmínkou k opětovnému spuštění ST?
Re: Stará Thalie
Posted: 14:55 14. Feb 2014
by kucik
Ano, protože pro provozování každého serveru potřebuješ
1. Server.
2. server housing.
Pokud máš obojího nazbyt, tak si to klidně spust. Já ne.
Re: Stará Thalie
Posted: 14:58 14. Feb 2014
by Rejty
Barbare, tak si udělej vlastní server, ne? Když jsi tak chytrej

Re: Stará Thalie
Posted: 15:03 14. Feb 2014
by Amber
Barbare, nemluvím o aktivně hrajících hráčích, to sis dosadil sám. Mluvím o tom, že v rámci Týmu pochybuju o tom, že by někdo chtěl zahodit několikaletou práci sebe a svých kolegů kvůli tvému naléhání, které stále zvládá ignorovat zápornou odpověď.
Re: Stará Thalie
Posted: 15:05 14. Feb 2014
by Barbar321
*pokrčí rameny* Byl to jen dotaz. Nic víc. Nic míň.
Co to obnáší nevím a netuším. Jsem jen prostým konzumentem tohoto produktu.
Takže když na to jdu laicky, za zeptání nic nedám. Co kdyby to náhodou byla bezproblémová záležitost omezená jen tím, že by tu byly obavy, že by tento produkt (chápej ST) nikdo nevyužíval.
Re: Stará Thalie
Posted: 15:29 14. Feb 2014
by -darkvision-
Barbar321 wrote:Naprosto seriozní otázka na kterou bych rád očekával naprosto seriozní odpověď (spam si nechte od cesty a nebo vhoďte do příslušné části fora)
- je nějaká šance na spuštění a hostování staré Thalie?
Byl to jen dotaz? Vážně?

Jsem měl za to že Ti není zrovna 10let ...
Kdyby si byl majitelem restaurace například. A vymaloval bys hospodu na modro (předtím si ji měl třeba bílou) .. a přišel by ti jeden host, že se mu to nelíbí, že by byl radši abys vymaloval zas na bílo. Ale přitom by ta modrá ladila se všemi doplnky, které bys už měl nakoupené, použité etc. Zcela seriozně - vymaloval by si svuj podnik zas na bílo. Kvůli jednomu člověku?
(imho by nemuselo jít jen o jednoho člověka, klidně i více..nicméně zisky by si měl z té klientely, která by tam chodila aktuálně a které se to tam nejspíše líbí tak jak to aktuálně je, nebot si nikdo z nich nestěžoval a vrací se ti tam)
Zcela vážně Barbare, měl jsem za to, že jsi dospělý člověk. Ale to co tu předvádíš už delší dobu mě přesvědčuje o opaku.. možná mě irituje to, že se tu opakovaně obouváš do týmu, jejich práce, i když možná nevědomky..
Barbar321 wrote:
Takže když na to jdu laicky, za zeptání nic nedám. Co kdyby to náhodou byla bezproblémová záležitost omezená jen tím, že by tu byly obavy, že by tento produkt (chápej ST) nikdo nevyužíval.
NE!
Jestli si to nepochopil ještě. Tak si sežen práci, vydelej si peníze. Sežen si počítače na hostování, pak ti kluci pošlou modul třeba. Ty ho tam rozjedeš a můžeš si doma jet svoji ST.
Pochop ale, že ST je starý projekt. A nikdo ani v reálu se nevrací ke starým projektům. Najíždí se na nové projekty, zlepšují se nové projekty. A pak se nakonec vymyslí ještě lepší... ke starým se ale nikdo nevrací a nikdo tím nebude zabíjet čas. Ani real, ani tady .. nevím co na tom stále nechápeš.. nebo jen trollíš.. nebo si fakt malej kluk jen .. kdo ví .. radši to nechci vědět

Re: Stará Thalie
Posted: 15:52 14. Feb 2014
by kucik
Barbar321 wrote:*pokrčí rameny* Byl to jen dotaz. Nic víc. Nic míň.
Co to obnáší nevím a netuším. Jsem jen prostým konzumentem tohoto produktu.
OK. Jsem rád, že ses dozvěděl, co jsi potřeboval. Jelikož se na to ptáš už poněkolikáte a já ti poněkolikáté odpovídám stejně, doporučuju uložit si někam text viz výše a přečíst si ho vždy, když budeš mít chuť se na to zeptat znovu.
Re: Stará Thalie
Posted: 18:33 16. Feb 2014
by Barbar321
-darkvision- wrote:...
...jsi úplně mimo. Neměním novou hospodu, ale ptám se na fungování staré. Tvůj příměr vůbec neodpovídá skutečnému stavu věcí a ani položenému dotazu.
To, co jsi zde předvedl je právě to pravé trolení.

Re: Stará Thalie
Posted: 18:34 16. Feb 2014
by Barbar321
kucik wrote:Barbar321 wrote:*pokrčí rameny* Byl to jen dotaz. Nic víc. Nic míň.
Co to obnáší nevím a netuším. Jsem jen prostým konzumentem tohoto produktu.
OK. Jsem rád, že ses dozvěděl, co jsi potřeboval. Jelikož se na to ptáš už poněkolikáte a já ti poněkolikáté odpovídám stejně, doporučuju uložit si někam text viz výše a přečíst si ho vždy, když budeš mít chuť se na to zeptat znovu.
Dík za odpověď.
Re: Stará Thalie
Posted: 18:35 16. Feb 2014
by Caehan
Barbar321 wrote:-darkvision- wrote:...
...jsi úplně mimo. Neměním novou hospodu, ale ptám se na fungování staré. Tvůj příměr vůbec neodpovídá skutečnému stavu věcí a ani položenému dotazu.
To, co jsi zde předvedl je právě to pravé trolení.

No, vzhledem k tomu, že server je jenom jeden, je Darkův příměr docela k věci.
Re: Stará Thalie
Posted: 18:39 16. Feb 2014
by karolina
Nějak nechápu co bylo na ST tak převratného, že ti to teď chybí tak, že bys zahodil několikaletou práci mnoha lidí? Tedy v případě, že nemáš aspergerův syndrom, to by pak byla jiná...
Re: Stará Thalie
Posted: 18:47 16. Feb 2014
by Barbar321
Caehan wrote:Barbar321 wrote:-darkvision- wrote:...
...jsi úplně mimo. Neměním novou hospodu, ale ptám se na fungování staré. Tvůj příměr vůbec neodpovídá skutečnému stavu věcí a ani položenému dotazu.
To, co jsi zde předvedl je právě to pravé trolení.

No, vzhledem k tomu, že server je jenom jeden, je Darkův příměr docela k věci.
Hele, psal jsem, že nerozumím tomu, jak vlastně funguje provozování téhle hry. Netuším, jak velké jsou komplikace s tím, aby dvě aplikace běžely součsně na jednom nebo více serverech. Proto jsem na svém dotazu neviděl nic špatného.
Když dostanu od šéfa nové auto, se kterým se mi špatně jezdí, zatímco kolega dostane to moje staré, nevidím problém v tom, aby kolega, pokud mu bude auto nové vyhovovat v něm nejezdil, zatímco já si ponechám k použití své staré.
Je ti nyní už jasnější, jak jsem nahlížel na problém NT a ST?
Re: Stará Thalie
Posted: 18:50 16. Feb 2014
by Barbar321
karolina wrote:Nějak nechápu co bylo na ST tak převratného, že ti to teď chybí tak, že bys zahodil několikaletou práci mnoha lidí? Tedy v případě, že nemáš aspergerův syndrom, to by pak byla jiná...
Odpověď viz výše.