Page 1 of 1

Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO

Posted: 16:01 14. Feb 2014
by Zindo
Orc není schopen projít vchodem do další lokace přes průchod "vlčí hlava" nejspíše moc veliký model. Ano Hiran projde, orc bohužel ne, je to stejná chyba jako na ST v zamořených tunelech. Docela mě mrzí, že nemohu dál, děkuji za opravení.

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Posted: 16:21 14. Feb 2014
by kucik
Otázka, jestli by mělo nějaký vedlejší efekt, kdybysme jim snížili výšku.

Hiran má tu výšku nastavenou úplně špatně.

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Posted: 16:06 15. Feb 2014
by FroziKk
Tak ještě ke klepetům, sice jiná chyba, ale novej topic nechci zakládat.

Tunely klepetnatců - jeskyně 3 - u bosse je zkratka k východu zakrytá hromadou kamenů, ale kameny nejde rozbit ani s nimi nejde nijak jinak manipulovat, nemizí ani po smrti bosse, trofej v inventáři nebraná v potaz.
(bohužel sem na noťasu a nefunguje mi printscreen, ale je to v podstatě hned vedle bosse)

V lootech u bosse se nedá získat víc než 500 zlatek - ve většině kontejnerů jsou hodnoty 20-50 gp, jen v jedný dokonce celejch 250.. vzhledem k jeho trofeji a náročnosti to chápu jako chybu, protože u bosse cílenýho pro deset lvlů nižší postavy není problém sehnat mnohem víc.

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Posted: 16:15 15. Feb 2014
by Radim
FroziKk wrote:Tak ještě ke klepetům, sice jiná chyba, ale novej topic nechci zakládat.

Tunely klepetnatců - jeskyně 3 - u bosse je zkratka k východu zakrytá hromadou kamenů, ale kameny nejde rozbit ani s nimi nejde nijak jinak manipulovat, nemizí ani po smrti bosse, trofej v inventáři nebraná v potaz.
(bohužel sem na noťasu a nefunguje mi printscreen, ale je to v podstatě hned vedle bosse)

V lootech u bosse se nedá získat víc než 500 zlatek - ve většině kontejnerů jsou hodnoty 20-50 gp, jen v jedný dokonce celejch 250.. vzhledem k jeho trofeji a náročnosti to chápu jako chybu, protože u bosse cílenýho pro deset lvlů nižší postavy není problém sehnat mnohem víc.

Proto tam jste x-krát denně a přestaň psát v ironických narážkách :wink:
Není problém cenu navýšit, ale byl jsem tam ve skupině 4 lidí tebe nevyjímaje a bylo to bez problému. Loot po cestě není jediným zdrojem příjmu v dungu, klepetnatce jde stahovat pokud se nepletu. Poklady na konci můžeme navýšit. Nevidím tu nikde žádnou extra chybu. Pa


Edit: zkratku z dungu prohlédne Rejty

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Posted: 16:28 15. Feb 2014
by FroziKk
Psal jsem to hlavně kvůli zkratce.. k tý si se nevyjádřil, takže to má snad takhle nefungovat? (edit.. tak jo, fajn, dík)

.. K tomu zbytku - píšu snad něco o tom, že by se tam nedalo vydělat? Jen mi prostě přijde jako chyba, že v lootu u BOSSE sesbíráš ze všech kontejnerů 500 zlatek dohromady, když v dungeonech pro nižší lvly najdeš tohle v jednom kontejneru.
ale byl jsem tam ve skupině 4 lidí tebe nevyjímaje a bylo to bez problému


No.. nebylo. Byl jsem tam všehovšudy asi 3x a v pokladu nikdy nebylo víc, žádnej počet tohle neovlivňuje. Upřimně je mi úplně jedno jestli tam bude 0 nebo 3 tisíce, ale protěžuje se tu to - "Přijde ti to jako chyba, napiš to".. tak je to tu.

Pa

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Posted: 16:38 15. Feb 2014
by Zindo
Prosím hodit dlazdici na prechod lokace pred tu hlavu, taky bych se tam rád podíval :)

Děkuji nastotisíckrát :)

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Posted: 16:52 15. Feb 2014
by Radim
FroziKk wrote:Psal jsem to hlavně kvůli zkratce.. k tý si se nevyjádřil, takže to má snad takhle nefungovat? (edit.. tak jo, fajn, dík)

.. K tomu zbytku - píšu snad něco o tom, že by se tam nedalo vydělat? Jen mi prostě přijde jako chyba, že v lootu u BOSSE sesbíráš ze všech kontejnerů 500 zlatek dohromady, když v dungeonech pro nižší lvly najdeš tohle v jednom kontejneru.
ale byl jsem tam ve skupině 4 lidí tebe nevyjímaje a bylo to bez problému


No.. nebylo. Byl jsem tam všehovšudy asi 3x a v pokladu nikdy nebylo víc, žádnej počet tohle neovlivňuje. Upřimně je mi úplně jedno jestli tam bude 0 nebo 3 tisíce, ale protěžuje se tu to - "Přijde ti to jako chyba, napiš to".. tak je to tu.
Nikde jsem nepsal, že počet lidí ovlivňuje loot. Psal jsem, že 4 lidi to projdou bez problémů.


Pa
Je tam edit Froziku tak klid, umíráš jak na běžícím pásu tak chápu, že jsi naštvaný a píšeš jak píšeš. Loot u bosse jsem nedělal nevím kolik tam je, pokud takhle málo tak to opravíme.

Přechod s tou hlavou opravím.

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Posted: 17:03 15. Feb 2014
by FroziKk
Je tam edit Froziku tak klid, umíráš jak na běžícím pásu tak chápu, že jsi naštvaný a píšeš jak píšeš. Loot u bosse jsem nedělal nevím kolik tam je, pokud takhle málo tak to opravíme.

Přechod s tou hlavou opravím.
Heh.. teda nevím, z čeho čerpáš to podezření, že v klidu nejsem. Že jsi si vsugeroval nějakej ublíženej podtón, za to nemůžu, ale já jsem šel napsat chybu. Příště přečti ten příspěvek celej a nevypíchni jen to, co se ti nelíbí.

Edit : A nechápu co do toho pleteš nějaký umírání, jak to s tímhle souvisí? Dneska jsem naštěstí dolů na návštěvu ještě nešel :)

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO

Posted: 16:33 17. Feb 2014
by Radim
V další opravě