Page 1 of 1

DUPLICITNÍ: Tma (Darkness)

Posted: 13:44 15. Feb 2014
by Myrpa
Můžete mi zkusit nějak popsat, či vysvětlit, v čem je problém u tmy? Narážím na její zmínku v každé druhé chybě :)

Re: Tma (Darkness)

Posted: 13:53 15. Feb 2014
by KaTo
Já měl za to že to už opravili, minimálně já se teď při jejím používání s žádným problémem nepotýkám :D (Dříve: 1) dávala Blind všem i po opuštění okruhu působení, 2) na sesilateli zůstával i po opuštění Concealment a 3) při jejím seslání se na sesilatele vrhnuli vlastní sumonni).

Re: Tma (Darkness)

Posted: 13:55 15. Feb 2014
by Myrpa
Tak prosím někoho zasvěceného, ať napíše update téhle chyby (jestli přetrvává):
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 193&t=7184

Re: Tma (Darkness)

Posted: 18:45 18. Feb 2014
by Zeerit
Po tom co mi spadne ultravision, kterej používam abych viděl do černokněžnický/SD tmy tak sem slepej a musím relog.

Re: Tma (Darkness)

Posted: 11:47 07. Mar 2014
by Myrpa
Smazat.