Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Stahování

Posted: 12:14 16. Feb 2014
by -darkvision-
Brý jitro.
Na St bylo stahování tak, že jak se Vám zvyšoval skill. Tak se zvyšovala i výkupní cena.
Je tomu tak i na NT?

Protože, když jsem měl stahování na 6.7% tak jsem strigu prodal za 26gp.
Aktuálně mám stahování 25%+ a striga je stále za 26gp.

Přikládám screen toho co jsem si zatím zapsal, pro porovnání.

Dále se chci zeptat, zda některé trofeje se nenavýší? Jak tu bylo zmíněno, aktuálně když jdete do stok, vyděláte na trofejích více, než když jdete na výpravu dál od města.
například maso drápatnatce, které váží 5.5 liber se prodá jen za 8gp. Na to že je to silnejší npc než ghul/mephit...

Nevím jak to tým zamýšlí co se tohodle týče, zda se v tom stourat budete chtít a zda to jde. Nicméně je to takovej můj poznatek, tak se o něj dělím :oops:
(Beru v potaz že například fullplat nulkový stojí 24k)

Re: Stahování

Posted: 12:24 16. Feb 2014
by kucik
Ano, stahovani funguje porad stejne.

Re: Stahování

Posted: 12:28 16. Feb 2014
by -darkvision-
Chápu správně že tedy bereš v potaz že tam je chyba? (nebo to takhle má být v pořádku - z tvé odpovedi to nevyčtu :( )

Stahování 4,5% (25gp) ; 6,7% (26gp) ; 25% (26gp).

Popřípadě budete s tím nějak hýbat?

Re: Stahování

Posted: 12:36 16. Feb 2014
by kucik
-darkvision- wrote:Chápu správně že tedy bereš v potaz že tam je chyba? (nebo to takhle má být v pořádku - z tvé odpovedi to nevyčtu :( )

Stahování 4,5% (25gp) ; 6,7% (26gp) ; 25% (26gp).

Popřípadě budete s tím nějak hýbat?
Stahovani funguje stejne. Cena se zveda s urovni skillu stahovani ale zveda se radove o procenta,takze po zaokrouhleni na cele gp to u malych castek nemusi byt videt.

Re: Stahování

Posted: 12:39 16. Feb 2014
by Paulus
Nehraje v tom i tak trochu odhad ceny (reakce obchodníka?) já mám takové tušení, že při prodeji stažených kůží a podobně mi vyskakovala hláška: Reakce obchodníka je xxxxx.

Re: Stahování

Posted: 12:41 16. Feb 2014
by kucik
Paulus wrote:Nehraje v tom i tak trochu odhad ceny (reakce obchodníka?) já mám takové tušení, že při prodeji stažených kůží a podobně mi vyskakovala hláška: Reakce obchodníka je xxxxx.
Nehraje.

Re: Stahování

Posted: 12:44 16. Feb 2014
by karolina
Paulus wrote:Nehraje v tom i tak trochu odhad ceny (reakce obchodníka?) já mám takové tušení, že při prodeji stažených kůží a podobně mi vyskakovala hláška: Reakce obchodníka je xxxxx.
Jo to ti asi vyskakovalo, protože on ten výkupčí dřív i prodával róby a zbroje.

Re: Stahování

Posted: 12:51 16. Feb 2014
by -darkvision-
kucik wrote:
-darkvision- wrote:Chápu správně že tedy bereš v potaz že tam je chyba? (nebo to takhle má být v pořádku - z tvé odpovedi to nevyčtu :( )

Stahování 4,5% (25gp) ; 6,7% (26gp) ; 25% (26gp).

Popřípadě budete s tím nějak hýbat?
Stahovani funguje stejne. Cena se zveda s urovni skillu stahovani ale zveda se radove o procenta,takze po zaokrouhleni na cele gp to u malych castek nemusi byt videt.
Tohle ale evidentne nefunguje...

Pokad se ti cena navýší o 1gp za 2% stahování. Tak proč se nenavýšila když Ti stahování stouplo o 18%? To jest navýšení o 9gp.

Tj. Říkám že od 10% se cena za výkup nenavyšuje prostě ...
Už se chápem? :oops:

Re: Stahování

Posted: 12:57 16. Feb 2014
by kucik
-darkvision- wrote:
Tohle ale evidentne nefunguje...

Pokad se ti cena navýší o 1gp za 2% stahování. Tak proč se nenavýšila když Ti stahování stouplo o 18%? To jest navýšení o 9gp.

Tj. Říkám že od 10% se cena za výkup nenavyšuje prostě ...
Už se chápem? :oops:
Zaokrouhlovani. Cisla s plovouci radovou carkou vs. cela cisla.

Re: Stahování

Posted: 13:06 16. Feb 2014
by -darkvision-
Děkuji.
Znamená to tedy že aktuálně jak je stahování nastaveno, že je to správně a že se do budoucna nebude ani hýbat s výkupními cenami? (Tj že za silnejsi npc proste dostanete 4-5x menší cenu než za low npc) ?
Pokad je to vše v pořádku, nebudu se Vám v tom šťourat. Nicméně si nemyslím že to je adekvátně nastaveno, když vidím ceny na serveru. Proto jsem měl potřebu na to reagovat.

Re: Stahování

Posted: 13:11 16. Feb 2014
by kucik
Ne, znamena to, ze jsem tu komentoval pouze zvysovani ceny s ohledem na skill stahovani.
Rozmistovni spawnu, ani trofeji nedelam.

Re: Stahování

Posted: 13:18 16. Feb 2014
by Rejty
Všechny trofeje projdou revizí.