Page 1 of 3
Jarní sraz Thalie 2014
Posted: 23:02 16. Feb 2014
by Rejty
Je na čase udělat sraz Thalie, tak prosím hlasujte o termínu (lze zaškrtnout obě možnosti najednou), ať se mohou co nejdříve domluvit podrobnosti. Termín je sobotní, ale bude možnost přijet už v pátek s přespáním na klubovně.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:07 16. Feb 2014
by karolina
Březen je na podzim?

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:08 16. Feb 2014
by Bahnak
Pokud mi do toho něco nevleze, tak bych rád dojel.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:15 16. Feb 2014
by Derken-
in
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:15 16. Feb 2014
by Rejty
karolina wrote:Březen je na podzim?

Jak jsi na to přišla? Nějaká změna v kalendáři?

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:17 16. Feb 2014
by Puxina
karolina wrote:Březen je na podzim?

Třeba by se to konalo na jižní polokouli

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:18 16. Feb 2014
by kucik
Ne podzim, ale
pozim. Asi nove, plzenske rocni obdobi

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:26 16. Feb 2014
by Pajule
Brala bych 22., ale třeba budu zase spát

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:28 16. Feb 2014
by Rejty
Pajule wrote:Brala bych 22., ale třeba budu zase spát

To je mi jasný. Né, že se zase s D. někde zašijete a nedorazíte!
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:30 16. Feb 2014
by Derken-
Rejty wrote:Pajule wrote:Brala bych 22., ale třeba budu zase spát

To je mi jasný. Né, že se zase s D. někde zašijete a nedorazíte!
Taky jsem pro 22.

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:31 16. Feb 2014
by Pajule
Já se někdy někde zašívala s D.?

o tom nevim, předzimní jsem prospala a na loňskym jarním jsem nááhodou byla

haha. Jen budu muset pořešit nějakej odvoz dom

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:32 16. Feb 2014
by kucik
Zatim mam volnej jen 29.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:36 16. Feb 2014
by karolina
zatím to vypadá

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:43 16. Feb 2014
by Shaman88
Dorazím...
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 00:03 17. Feb 2014
by mandos
Zatím vůbec nevím jak bude vypadat březen ani v jednom termínu ale snad dorazím.