Page 1 of 1
OPRAVENO: Kruh smrti
Posted: 13:57 17. Feb 2014
by Nalkanar
Neruší, alespoň když jej sesílá summon, neviditelnost. Přitom toto kouzlo zabíjí.
Re: Kruh smrti
Posted: 13:59 17. Feb 2014
by -darkvision-
Mě se to zdá trošku HC, aby summon měl smrtící kouzlo tedy. Nehledě na to že mrtvolka pak nejspíše nepůjde zvednout stahovakem.
I když, Balor má taky implozy vlastně.
Re: Kruh smrti
Posted: 14:01 17. Feb 2014
by Nalkanar
Standartní NWN slaad. Ty TOčka jsou ale senózní

Re: Kruh smrti
Posted: 14:39 17. Feb 2014
by Myrpa
-darkvision- wrote:Mě se to zdá trošku HC, aby summon měl smrtící kouzlo tedy. Nehledě na to že mrtvolka pak nejspíše nepůjde zvednout stahovakem.
I když, Balor má taky implozy vlastně.
Já jsem se snažil to opravit pro všechny companiony (animaly, familiary, summony), ale zatím nikdo neměl odvahu to odzkoušet.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=8&t=7087
Takže summon ho zakouzlí a summonovi to nezruší neviditelnost? To je ta chyba?
Re: Kruh smrti
Posted: 14:58 17. Feb 2014
by Nalkanar
Myrpa wrote:Takže summon ho zakouzlí a summonovi to nezruší neviditelnost? To je ta chyba?
Útočné kouzlo, neruší neviditelnost. Ano.
Re: Kruh smrti
Posted: 15:26 17. Feb 2014
by kucik
Jde o to, jestli mluvíme o neviditelnosti, kteoru měl summon, nebo o té, kterou má summoner.
Re: Kruh smrti
Posted: 15:46 17. Feb 2014
by Nalkanar
Ah so, neviditelnost si summon háže taky sám.
Klasicky jede stylem:
neviditelnost - prohlédnutí - něco útočného... pokud hodí kladivo bohů (a i další své útočné spelly), tak neviditelnost mizí, pokud hodí kruh smrti, tak neviditelnost drží, ať už zabije nebo ne.
Re: Kruh smrti
Posted: 12:13 18. Feb 2014
by Myrpa
S tímhle si nevím rady. Hostile nastavení to má. Od Hammeru se to liší jen projektilem a target type. Víc kouzel Circle of Death jsem nenašel. Takže nevím. Asi to budeme muset nechat jako vlastnost kouzla.
Re: Kruh smrti
Posted: 13:06 18. Feb 2014
by Shaman88
Já myslím že to není chyba, ono dost záleží na co to ten slaad targetuje.
Re: Kruh smrti
Posted: 14:00 18. Feb 2014
by kucik
script sp_circdeath.nss ?
Já bych řekl, že je chyba v tom, že se SignalEvent() posílá na neplatný cíl (oLowest - který má smazané nastavování).
Vůbec je to kouzlo nějaké rozvrtané oproti ST.
Re: Kruh smrti
Posted: 14:48 18. Feb 2014
by Shaman88
Jo tím to asi bude.
Re: Kruh smrti
Posted: 15:10 18. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno.