Page 1 of 1

ZAZNAMENÁNO: Itemy a ceny

Posted: 15:59 17. Feb 2014
by -darkvision-
Mám dotaz ohledně itemů, popřípadě nastavení. Třeba to je ok, ale vycházím z toho, jak tomu bylo na ST.

Prvotní srovnání je to, že na St jsem u dobrodruha nacházel hodně itemů s cenou 500.000+ .. Tady se mi to snad ještě nepoštěstilo.
Druhotné je takové, že na ST jsem narazil na minimum itemů co by byly lvl 30+. Na NT na ně narážím daleko častěji.
Na NT například fullplate stojí 24k (nulkový). Na ST tak drahý nebyl.

Shrnutí je tedy takové, že to na mě působí tak, že aktuálně jsou u itemů zvednuté lvl a zaroven snížená cena, minimalne u těch itemů +4/+5. Naopak u základních itemů je ta cena rapidně navýšena.
Co se týče itemů +1/+2 - tam se mi ceny zdají obdobné jako na ST.
Je to tak správně?

Srovnávám to taky s tím že například na ST náklady na +5zbroj byly 190k, z craftu. Pokad se kupovala v obchode byla dražší. Na NT se dá sehnat za 148k.
Luk na screenu je +3, ma pohlceni +2/10 ale je od 33.lvl. Na takovém lvl si myslím že je nevyužitelný a každý už bude mít luk +5.

Přikládám tyto itemy s cenami.

Re: Itemy a ceny

Posted: 16:02 17. Feb 2014
by Rejty
Problém je v ceně základních holých itemů bez magických vlastností, jsou předražené.

Re: Itemy a ceny

Posted: 16:04 17. Feb 2014
by karolina
Pohlcení a vlastnosti s TO hrozně zvedají ILR itemům. Otázkou je, jestli to má smysl... dobrdruh právě prochází revizí.

Re: Itemy a ceny

Posted: 16:26 24. Feb 2014
by Bahnak
Zakoupeno v krámku, nechtěně to tam prodal jiný hráč a už neměl na výkup.
Rukavičky jsou jasně ze standart NWN, vo tom žádná, na druhou stranu ve hře chrániče na AC jsou a +5 zbroj už jsem ve hře v krámu taky viděl. Takže můžu si je nechat? Nemůžu? Mám je vyhodit do koše? Prodat?

Re: Itemy a ceny

Posted: 10:59 27. Feb 2014
by pilnik
u dobrodruha v Kelu je v nabidce +2 sai za 300 zl..