OPRAVENO: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 17:08 18. Feb 2014
Chyba: nefungující páky - odstranit prosím.
Dále tam jsou dva placeably (musíte je najít), díky kterým by se měly odemknout mříže?
Nefunguje to.
Tenhle dung jsem v základu dělal já. Ale vidím tu dost úprav, které mou rukou neprošly.
Nedá se tedy dostat k bossovi.
Dále tam jsou dva placeably (musíte je najít), díky kterým by se měly odemknout mříže?
Nefunguje to.
Tenhle dung jsem v základu dělal já. Ale vidím tu dost úprav, které mou rukou neprošly.
Nedá se tedy dostat k bossovi.