Page 1 of 1
OPRAVENO: Bardská hudba
Posted: 14:31 19. Feb 2014
by kokosak
Nějak se skladby utínají před jejich dohráním. Divný.
Re: Bardská hudba
Posted: 14:57 19. Feb 2014
by Myrpa
Může být chyba ve špatně nastavené délce dané skladby. Pokud to tak vypadá, hlašte názvy.
Re: Bardská hudba
Posted: 15:00 19. Feb 2014
by kokosak
Teď mě blbly všechny. Hudba dohrála a až pěknou chvíli potom se do výpisu vypsal konec skladby.
Re: Bardská hudba
Posted: 15:17 19. Feb 2014
by Myrpa
Teď mi došlo, že boj to asi pěkně rozhodí. Třeba to bylo tím. S tím bojem musím něco vymyslet.
"/pc music reset" by to měl spravit, když je to rozhozené.
Re: Bardská hudba
Posted: 16:42 21. Feb 2014
by Zeerit
Mě přijde , že to začne dělat potom co dám /pc music reset.. jako kdyby to sice ukončilo tu hudbu, ale napozadí jel furt timer tý skladby a ten mi potom ukončil tu další skladbu když dojede.
Re: Bardská hudba
Posted: 18:18 21. Feb 2014
by Myrpa
Jo! Tím to bude! Dík.
Opraveno (příští update).
Re: OPRAVENO: Bardská hudba
Posted: 18:30 21. Feb 2014
by Zeerit
*poplácá se po rameni*
Re: OPRAVENO: Bardská hudba
Posted: 21:12 21. Feb 2014
by kokosak
*poplácá ho po rameni*