VYŘEŠENO: Šamani - orci a zlobři
Posted: 00:40 20. Feb 2014
Špatně nastavená AI. Někteří cílí dispelem sebe, čímž si ruší vlastní buffy, nebo odvolávají své summony.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Nenapada me zadny postih, ktery by meli dostavat automaticky scriptem. Prosim kdyztak DM, aby na ne mrkli, jestli na sobe nemaji nejaky postih.Rejty wrote:Zřejmě si snaží dispellovat postih, který jim dávají skripty upravující náhodně staty NPC.
nazev lokace?kucik wrote:Nenapada me zadny postih, ktery by meli dostavat automaticky scriptem. Prosim kdyztak DM, aby na ne mrkli, jestli na sobe nemaji nejaky postih.Rejty wrote:Zřejmě si snaží dispellovat postih, který jim dávají skripty upravující náhodně staty NPC.
Zřejmě je to dělaný efektem, protože když se podíváš za DM na NPC, tak tam má bonusy označené zeleně a postihy červeně (myslím barvu čísla statu), takže jako boosty.kucik wrote:Ten ale neni delany efektem, takze z toho smeru neni duvod, aby se ze sebe NPC snazili neco dostat.
Upravuje se to náhodně všem monstrům.Bruciacullo wrote:nazev lokace?
Mas pravdu. Blbe jsem koukal. Zkusim to predelat jinak.Rejty wrote: Zřejmě je to dělaný efektem, protože když se podíváš za DM na NPC, tak tam má bonusy označené zeleně a postihy červeně (myslím barvu čísla statu), takže jako boosty.