Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Šamani - orci a zlobři

Posted: 00:40 20. Feb 2014
by Nalkanar
Špatně nastavená AI. Někteří cílí dispelem sebe, čímž si ruší vlastní buffy, nebo odvolávají své summony.

Re: Šamani - orci a zlobři

Posted: 00:41 20. Feb 2014
by Rejty
Zřejmě si snaží dispellovat postih, který jim dávají skripty upravující náhodně staty NPC.

Re: Šamani - orci a zlobři

Posted: 01:00 20. Feb 2014
by kucik
Rejty wrote:Zřejmě si snaží dispellovat postih, který jim dávají skripty upravující náhodně staty NPC.
Nenapada me zadny postih, ktery by meli dostavat automaticky scriptem. Prosim kdyztak DM, aby na ne mrkli, jestli na sobe nemaji nejaky postih.

Re: Šamani - orci a zlobři

Posted: 01:06 20. Feb 2014
by Rejty
Bylo to i na ST, NPC dostávají při spawnu náhodný drobný bonus / postih do vlastností.

Re: Šamani - orci a zlobři

Posted: 01:20 20. Feb 2014
by kucik
Ten ale neni delany efektem, takze z toho smeru neni duvod, aby se ze sebe NPC snazili neco dostat.

Re: Šamani - orci a zlobři

Posted: 01:22 20. Feb 2014
by Bruciacullo
kucik wrote:
Rejty wrote:Zřejmě si snaží dispellovat postih, který jim dávají skripty upravující náhodně staty NPC.
Nenapada me zadny postih, ktery by meli dostavat automaticky scriptem. Prosim kdyztak DM, aby na ne mrkli, jestli na sobe nemaji nejaky postih.
nazev lokace?

Re: Šamani - orci a zlobři

Posted: 01:26 20. Feb 2014
by Rejty
kucik wrote:Ten ale neni delany efektem, takze z toho smeru neni duvod, aby se ze sebe NPC snazili neco dostat.
Zřejmě je to dělaný efektem, protože když se podíváš za DM na NPC, tak tam má bonusy označené zeleně a postihy červeně (myslím barvu čísla statu), takže jako boosty.

Re: Šamani - orci a zlobři

Posted: 01:27 20. Feb 2014
by Rejty
Bruciacullo wrote:nazev lokace?
Upravuje se to náhodně všem monstrům.

Re: Šamani - orci a zlobři

Posted: 01:36 20. Feb 2014
by Bruciacullo
no task jsem našel šamana, má porstě jen červené staty jako že má nějaký postih ale nikde žadny postih vypsaný není ve smyslu negativniho učinku nebo tak

Re: Šamani - orci a zlobři

Posted: 01:57 20. Feb 2014
by kucik
Rejty wrote: Zřejmě je to dělaný efektem, protože když se podíváš za DM na NPC, tak tam má bonusy označené zeleně a postihy červeně (myslím barvu čísla statu), takže jako boosty.
Mas pravdu. Blbe jsem koukal. Zkusim to predelat jinak.