Page 1 of 2

Vánoční přání

Posted: 19:59 23. Dec 2007
by jitka
preji vsem stastne a vesele vanoce :) a do noveho roku hodne pohody a at vam vyjde vsechno co si prejete 8) a thalii preju at ji vyjde to jeji znovuzrozeni :wink:

Posted: 20:14 23. Dec 2007
by Phantorris
Jo, taky přeju všem pěkný vánoční svátky, bohatýho ježíška a hlavně ať se vám povede všem silvestr, pořádně ho oslavíte a přežijete to ve zdraví. :D Jo a taky jasně všechno nej do novýho roku!

Posted: 20:37 23. Dec 2007
by Rejty
Přeji všem klidné prožití Vánočních svátků, bohatou nadílku. V novém roce hodně štěstí, zdraví a RP zážitků a creeperům hodně xp. A ať Vám ten kapr při tom hraní nezaskočí. :lol:

Posted: 21:40 23. Dec 2007
by jaara
A ať Vám ten kapr při tom hraní nezaskočí.
Nebo nevyskoci z balkonu, jako mne minuly rok. Z 6 patra.

Posted: 21:43 23. Dec 2007
by pepa48
:D jste ho aspon nemuseli zabijet co? :D:D

Posted: 23:20 23. Dec 2007
by Balian
Taktez preji stastne a vesele :)

Posted: 23:49 23. Dec 2007
by Krata
Jo, taky přeju vše nej a velkou nadílku a klidného, pokojného silvestra :lol:

Posted: 00:24 24. Dec 2007
by nomis_b
No, kdyz uz vsichni, tak vsichni, taky se pridavam s pranim poklidne prospanych nocim, vsem co se mnou po nocich hrali. Vsem skriptarum preji mirumilovne debugery, a vsem WB preji, at v palete vzdy najdou to co hledaji hned na poprve. DMkum preji hrace, co se nebudou s nimi nikdy dohadovat.

No a hracum.. snad jen hodne xpu a hodne questovych vecicek..

Tak hezky vanoce! a moc to s tim chlastem na silvestra neprezente :twisted:

Posted: 01:22 24. Dec 2007
by Daanri
No tak sa pripojim ku prianiam Stastnych a veselych Vianoc aj ja, taktiez vela darkov pod strocekom, ale hlavne prajem vsetkym klud a pohodu. Takisto vsetko dobre do noveho roku, nech sa vsetci dobre bavime na nasej Thalii. :wink:

Posted: 06:07 24. Dec 2007
by Pivo
Hezké svátky :D

Posted: 09:36 24. Dec 2007
by Parlachin
Všichni si pěkně odpočiňte a těm co jsou marodní jako my, tak se uzdravte.
Tak tedy Šťastný a veselý Vánoce i Silvestr přeje Parlachin i Theogil.

Posted: 13:46 24. Dec 2007
by photter
ty vole, vy teda umíte pojmenovat topic, to tam nemužete dát ten háček, mrchy líný ?
já čekal někajou stupidní debatu vo systémovým špinění a PRANÍ hadrů a vono je to zatim vánoční :D

no tak hlavně hodně pohody a bohatýho ježíška.... já dostanu prd páč sem jednak zlobil a jednak sem si už nadělil - 24" LCD čko, takže mydlim NWN 1920 x 1200 a je to fakt pekný kino :wink:

Posted: 14:13 24. Dec 2007
by Jonny
Šťastný a veselý!

Posted: 16:23 24. Dec 2007
by wekslo
Stastny a vesely vsem. Preju v zivote pohodu a v nwn jen tech dobrych hodu :wink:

Posted: 17:31 24. Dec 2007
by liuk
Topic upraven, aby se photterovi víc líbil. :)