Page 1 of 2

VYŘEŠENO: Lapen vstupnim portalem

Posted: 18:26 21. Feb 2014
by pavad
... v uvitaci lokaci. Opet me nikam nepretransferuje.

Do puvodniho topicu nemohu prispivat, tak zakladam novy.


POkud si dobre pamatuji, odlogovaval jsem se v magickem obchode v Karathe dnes rano.

edit: Tentokrat tedy budu utrpne cekat na nekoho kdo se pokusi zjistit v cem/kde je chyba (tusim byla zminka o nejakem porovnavani udaju v databazich).

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 18:41 21. Feb 2014
by kucik
To je postava Pasquerel Mirnim, nebo jíná?

So far:
#AREA#di_kk_k_hm_ob_3#POSITION_X# 16.989999771#POSITION_Y# 27.149999619#POSITION_Z# -4.000000000#ORIENTATION# 356.834472656#END#

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 18:42 21. Feb 2014
by pavad
kucik wrote:To je postava Pasquerel Mirnim, nebo jíná?

So far:
#AREA#di_kk_k_hm_ob_3#POSITION_X# 16.989999771#POSITION_Y# 27.149999619#POSITION_Z# -4.000000000#ORIENTATION# 356.834472656#END#
Ano presne ona.

Nekdo uz me preportnul...

pasquerel mirnim


Mohu zkusit s testovaci postavou zabehnout do kramku a zitra vyzkouset zda se zblazni taktez...

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 18:42 21. Feb 2014
by Amber
Pardon, to já. Ještě nejsem zběhlá v tom, kdy pomoci a kdy ne, každopádně psychickou pohodu hráčstva beru jako jednu z hlavních priorit. :ugeek:

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 18:45 21. Feb 2014
by kucik
Dobrý, lokaci jsem si tu uložil, tak uvidíme, jestli je problém v tom. Ale lokace vypadá že existuje.

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 18:52 21. Feb 2014
by KaTo
kucik wrote:Dobrý, lokaci jsem si tu uložil, tak uvidíme, jestli je problém v tom. Ale lokace vypadá že existuje.
Hele, když jsem posledně nemohl projít portálem já, tak jsem byl na pomezí Karata Horní město a Mágský krámek (nějak jsem neudržel že bude v 14:00 pravidelný restart a vykoplo mě to).

Takže moje pozice MOHLA být tehdy "automaticky" uložená v Mágském krámku (tj. stejný krám jako pavad).

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 02:24 22. Feb 2014
by kucik
Opravil jsem to alespon tak, ze pokud se nepodari postavu portnout tam, kdema byt, portne ji to na druhy pokus k domacimu chramu.

Presto hlasit. Chci zjiistit, ktere lokace maji tenhle problem. Log jsem si sice pridal, ale potrebuju vedet, ze v nem mam necohledat.

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 06:46 22. Feb 2014
by pavad
kucik wrote:Opravil jsem to alespon tak, ze pokud se nepodari postavu portnout tam, kdema byt, portne ji to na druhy pokus k domacimu chramu.

Presto hlasit. Chci zjiistit, ktere lokace maji tenhle problem. Log jsem si sice pridal, ale potrebuju vedet, ze v nem mam necohledat.
Potvrzeno - problem je v lokaci Magickeho kramku v Karathe.

Vecer jsem tam "zaparkoval" testovaci postavu (Account "Pavad", PC name "Test001 TTT"). Po restartu serveru tato postava nemuze projit portalem. Postavu jsem ponechal ve vstupni lokaci.

edit: Portal me ale neprenesl do chramu - asi jeste neni nahrany update...

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 14:05 22. Feb 2014
by Shaman88
Kuciku proč je Z souřadnice -4? Z by neměla být záporná ne?

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 14:09 22. Feb 2014
by kucik
To je právě to divný. Ale po změně Z souřadnice na 0 to taky nepomohlo.
A právě proto sbírám další info.

Další postava:
#AREA#di_kk_k_hm_ob_3#POSITION_X# 31.400064468#POSITION_Y# 18.645378113#POSITION_Z# 0.000000000#ORIENTATION# 309.815124512#END#

Takže osou Z to možná nebude.

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 15:06 22. Feb 2014
by Caehan
A nemáš srovnání s výpisem nějaké postavy v jiné lokaci, co je vpořádku?

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 15:08 22. Feb 2014
by kucik
Mám spoustu výpisů ke srovnání.

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 15:13 22. Feb 2014
by Shaman88
A vypíše mu to:
Vase postava neni schvalena, nepustim vas dale.

Nebo ti nevypíše nic?

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 15:18 22. Feb 2014
by Myrpa
Nevypíše nic. Měl jsem půjčenou pavadovu lokaci na své funkční postavě a taky mě to nepřeneslo.

Re: Lapen vstupnim portalem

Posted: 15:25 22. Feb 2014
by Caehan
Děje se to jen přes restart? Odlišuje se ta lokace v něčem od jiných? Stačí nějaký náhodný výpis pro srovnání.