Page 1 of 1

OPRAVENO: chyba dělení nulou

Posted: 15:21 22. Feb 2014
by Aillen
Tohle se mi v okně zpráv objevuje poprvé - není to nějaká chyba?
chyba dělení nulou.JPG
chyba dělení nulou.JPG (16.93 KiB) Viewed 3837 times

Re: chyba dělení nulou

Posted: 15:22 22. Feb 2014
by Niareta
Mě se to objevuje také.

Re: chyba dělení nulou

Posted: 15:24 22. Feb 2014
by Nalkanar
Nejdou časovky.

Re: chyba dělení nulou

Posted: 15:24 22. Feb 2014
by Absinthorix
Nejdou časovky


edit: zatrolenej ninja

Re: chyba dělení nulou

Posted: 15:32 22. Feb 2014
by Myrpa
Opravím as soon as hned. :)

Re: chyba dělení nulou

Posted: 16:31 22. Feb 2014
by FroziKk
Neskáčou teď nějak hrozně rychle? Teda.. ne ze bych si stěžoval.

Re: chyba dělení nulou

Posted: 18:13 22. Feb 2014
by kucik
Opraveno.