Page 1 of 1
Výprava na smrt !!!
Posted: 15:47 24. Dec 2007
by Lord_Berserk
Hlasujte at mame jasno kdy a kdo vsecko pude rozdrazdit dracka...
(muzu 26 i 27 a mozna i 1.1. pokud stacim vystrizlivet

)
Takze zakladam novy tema kvuli hlasovani takze to muzete sloucit

Posted: 21:40 24. Dec 2007
by Kiri
Sem sracka a priznam to verejne....
Posted: 00:34 25. Dec 2007
by nomis_b
Dracka sem jeste na Thalii ani kouskem oka nezahlidl... tak jsem zvedavej, jak asi tady bude vypadat (.
Snad se do neho moje meciky aspon jednou zakousnou, nez natahnu brka..
P.S. Nevite, jestli je drak imuni vuci zakernym utokum?

Posted: 01:51 25. Dec 2007
by pepa48
zkus a uvidis

Posted: 09:50 25. Dec 2007
by MaSo
Ja chci změnit svůj hlas

...sem zapomněl že tady kamoš neni 26. tak to chci kvuli němu hodit na 1.1. večer...sice nevim jak na tom budu

ale uvidime

Posted: 09:54 25. Dec 2007
by Aznar
hmm ja sem skoro za kdykoliv k veceru, klidne i 26., ale od 15h je teda sakra brzo, to spousta lidi bude nekde u pribuznych
Posted: 11:40 25. Dec 2007
by Seth-Plzen
Aznar wrote:hmm ja sem skoro za kdykoliv k veceru, klidne i 26., ale od 15h je teda sakra brzo, to spousta lidi bude nekde u pribuznych
Přesně tak, bych to nechal na toho prvního. To stejně bude většina lidí doma po kalbě

.
Toho 26. nemůžu na sto procent

Posted: 16:31 25. Dec 2007
by Kiri
Seth-Plzen wrote:Aznar wrote:hmm ja sem skoro za kdykoliv k veceru, klidne i 26., ale od 15h je teda sakra brzo, to spousta lidi bude nekde u pribuznych
Přesně tak, bych to nechal na toho prvního. To stejně bude většina lidí doma po kalbě

.
Toho 26. nemůžu na sto procent

Ono po ty kalbe...esli vubec nekam dojdete

:D:D Postavicky mozna jo, ale hrac nejspis bude mit problem

Posted: 17:10 25. Dec 2007
by Pajule
nooo Gem se chudak nezucasni ma k tomu duvod

ale to se vsici dozvi az po wipu , ale Natalce by se to libilo..Jen zalezi kdy to bude , pac mi to 26 mati nedovoli:(
Vodklepnuto
Posted: 17:17 25. Dec 2007
by Lord_Berserk
Jasna nechavame to na 1.1. nekdy v tech 20h a dyl
... smrt se blizi

Posted: 20:50 25. Dec 2007
by cmon
Nevím o co se jedná, ale když je to okolo draka tak by filda určitě šel. nejde mi net jsem to jen na skok tak by mi snad mohl jít 27.12. snad se to naplánuje na tenhle den
Posted: 21:12 25. Dec 2007
by Seth-Plzen
Takže definitivně. Výprava za dráčkem se uskuteční 1.1.2008 ve 20:00. Všichni jsou zváni

Posted: 12:22 01. Jan 2008
by cmon
super a ve hře bude sraz kde? ivory?