Page 1 of 1

OPRAVENO: Vrrrčí lesík - doupě 2

Posted: 19:09 22. Feb 2014
by FroziKk
Nefunguje páka, co dřív otvírala cestu do třetího patra k prvnímu z prastarejch.

Re: Vrrrčí lesík - doupě 2

Posted: 12:33 06. Mar 2014
by FroziKk
... zapadlo to v propadlišti dějin, nebo už se tam můžeme jít podívat a doufat v opravu?

Asi to trochu zpřesním - páka v místnosti za bossem by měla otvírat portál, ale po zmáčknutí se nic neděje. Vzhledem k tomu, že se občas loví, počítám, že ve hře je, jen se k němu dostat nedá.

Re: Vrrrčí lesík - doupě 2

Posted: 11:03 13. Mar 2014
by Rejty
Opraveno - prosím vyzkoušet.