Page 1 of 5

Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:57 22. Feb 2014
by Rejty
JARNÍ SRAZ THALIE


Termín:

- Jarní sraz se uskuteční v sobotu 22. 3. 2014.


Místo konání:

- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: https://www.facebook.com/events/4075684 ... pe=regular


Přespání:

- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Rovněž je možnost v případě zájmu přijet o den dříve a podniknout na klubovně herní noc (deskovky k dispozici).
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA


Jedou :mus_3: :

- Rejty, Molly23, Kokosak, Mandos, Fredy, Kopajda, Shaman, Bers +1, Fox, Cagus, Kato, Bahnak, Radim,

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

- Karolina, Nalnakar,


!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 06:26 23. Feb 2014
by Molly23
Ou jé! měl bych přijet! Těším se. Klubovna je zatím nejistá.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 08:02 23. Feb 2014
by kokosak
Jeduuuu. Pokud mě něco nepřejedeeee :D

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 08:49 23. Feb 2014
by mandos
Taky bych měl přijet, jestli budu přespávat ještě nevím, pak aktualizuju.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 14:52 23. Feb 2014
by Pajule
Vyskytnu se (pokud neusnu haha), ale jen na chvíli.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 20:02 23. Feb 2014
by Shaman88
Já uvidím podle zvolené restaurace.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 21:33 23. Feb 2014
by karolina
Já tentokrát ne-e.... leda by jste to vzali v pátek předtím přes Prahu..

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 21:38 23. Feb 2014
by Nalkanar
Nejedu a chci být zapsán, když už tam má Rejty tu kolonku!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 01:05 25. Feb 2014
by Lord_Berserk
Nejspis dorazim ... mozna vypustim i krakena z klece, pokud bude hodna :twisted:

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 08:12 25. Feb 2014
by Pajule
Lord_Berserk wrote:Nejspis dorazim ... mozna vypustim i krakena z klece, pokud bude hodna :twisted:
Jak možná? Určitě! :D

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 14:19 04. Mar 2014
by Amber
Za mě (a hádám, že i za Aula :mrgreen: ) tentokrát ne, bohužel termín se moc nehodí a dopravit se skoro přes celou republiku zabere snad víc času než samotný sraz... :wall:

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 14:44 04. Mar 2014
by Bahnak
Proto se může přijet už dříve a večerní sraz pak znamená jen rozředění hladinky.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 17:02 05. Mar 2014
by tao kan
Pokud bude pekne pocasi tak dorazim

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:50 05. Mar 2014
by Absinthorix
Pajule wrote:Vyskytnu se (pokud neusnu haha), ale jen na chvíli.
Začínám uvažovat, že bych se dovalil :twisted:

Edit: potáhne někdo chlastačku do rána? že bych udělal non-stop výjezdovku a pak rovnou táhl zpátky do Práglu?

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:52 05. Mar 2014
by Pajule
Doval se :D