Page 1 of 3

VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 12:58 23. Feb 2014
by Sakura
Zdravím, mám takový problém. Při založení jedné postavy jsem prošla těmi základními lokacemi s pravidly, obchodem a tak. Když mě to mělo kopnout do Karathy, nejdřív se to načítalo, pak černá obrazovka se záznamem z logu a rup, error NWN a vypnul se. Takhle to šlo pořád tak jsem si počkala na další den kdy mě to už hodilo do základní lokace s portem, ten mě ale nechtěl pustit dál avšak Amber byla tak hodná že mi postavu hodila do normální lokace, kde to teda bylo fajn. Ale jakmile jsem prošla dveřmi ven do jiné lokace, znovu se po načítání objevila černá obrazovka se záznamem logu a opět error. Po opakovaném zkoušení se přihlásit byla stále jen černá obrazovka. Tak jsem si založila další postavu, které se to ale zase ruplo při přestupu a načítání do Karathy a hra znovu nejde. Nenapadá mě co s tím mám a jak to vyřešit.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 13:01 23. Feb 2014
by Nalkanar
Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 13:11 23. Feb 2014
by Sakura
Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 13:19 23. Feb 2014
by karolina
Sakura wrote:
Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.
To že by měl nic neznamená.. spousta lidí tu má počítače co utáhnou buhví jak složité programy, ale nwn jim prostě dělá problémy.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 13:24 23. Feb 2014
by Sakura
karolina wrote:
Sakura wrote:
Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.
To že by měl nic neznamená.. spousta lidí tu má počítače co utáhnou buhví jak složité programy, ale nwn jim prostě dělá problémy.
Nikdy mi to u NWN problém nedělalo, každopádně jsem to zkusila dát na minimum ale žádná změna nenastala. :/

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 13:30 23. Feb 2014
by Myrpa
Zkus prázdný override adresář.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 13:39 23. Feb 2014
by Sakura
Myrpa wrote:Zkus prázdný override adresář.
Tak bohužel ani to mi nepomohlo.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 13:46 23. Feb 2014
by Myrpa
A fakt máš úplně minimální grafické nastavení? Nejmenší rozlišení, všechny posuvníky na minimu a vše odškrtlé?

Nejsi první, kdo má s venkovní Karathou problémy. Ale jak to vyřešili ostatní, nevím.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 14:10 23. Feb 2014
by Sakura
Myrpa wrote:A fakt máš úplně minimální grafické nastavení? Nejmenší rozlišení, všechny posuvníky na minimu a vše odškrtlé?

Nejsi první, kdo má s venkovní Karathou problémy. Ale jak to vyřešili ostatní, nevím.
Ano, vše na minimum a odškrtlé. :/

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 14:57 23. Feb 2014
by Myrpa
Nevím, jestli to může mít nějaký vliv, ale koukni, jestli máš v nwnplayer.ini řádek "Max Memory Usage" a nemáš tam třeba nějakou malou hodnotu.

popis:
http://nwn.wikia.com/wiki/Nwnplayer.ini

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 15:31 23. Feb 2014
by Sakura
Myrpa wrote:Nevím, jestli to může mít nějaký vliv, ale koukni, jestli máš v nwnplayer.ini řádek "Max Memory Usage" a nemáš tam třeba nějakou malou hodnotu.

popis:
http://nwn.wikia.com/wiki/Nwnplayer.ini
Tak tenhle řádek jsem nikde nenašla.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 00:24 24. Feb 2014
by kucik
Graficka karta a ovladace?

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 00:36 25. Feb 2014
by Sakura
kucik wrote:Graficka karta a ovladace?
Radeon 5700 a aktuální ovladače.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 18:51 25. Feb 2014
by kucik
Obávám se, že na kletbu ATI je naše mojo krátké. O těch případech, kdy to na nich prostě ne a ne jet jsem slyšel, ale jelikož jsem se jim sám vyhýbal, tak opravdu radu nevim.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 19:04 25. Feb 2014
by Sakura
Jo tak.. No uvidím jestli se mi to ještě nějak podaří zprovoznit, brzy budu přeinstalovávat NWN tak třeba se stane zázrak.