Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Horní jeskyně - doupě 3
Posted: 17:00 23. Feb 2014
by Bahnak
Dnes poprvé byla část sukub v této lokaci modrých.
A Boss byl taky modrej.
Re: Horní jeskyně - doupě 3
Posted: 00:45 24. Feb 2014
by FroziKk
Mám za to, že se to děje, když si nehodíš na to jejich charm person nebo co to je... už se mi to taky párkrát stalo.
Re: Horní jeskyně - doupě 3
Posted: 00:50 24. Feb 2014
by KaTo
Zajímavý, já myslel, že to funguje jen z PC na NPC (když Charm person hodíš rudýmu NPC, tak ti zmodrá a neútočí na tebe) a očividně to funguje i obráceně.
P.S.
I když mi něco říká, že vy na ty "modrý" chudinky pak útočíte

.
Re: Horní jeskyně - doupě 3
Posted: 00:57 24. Feb 2014
by FroziKk
Re: Horní jeskyně - doupě 3
Posted: 15:54 25. Feb 2014
by Rejty
Kouzlo bude v dohledné době předěláno.