Page 1 of 2
VYŘEŠENO: Balíky
Posted: 18:23 25. Feb 2014
by Nalkanar
Jsou super, že jedou.
Nicméně pokud dobrodruh v Kelu nabízí 100 zlatek za doručení balíku, tak to není zrovna výdělečné. Ano, sice to jsou dneska jen čtyři přechody, protože místo lodí máme MMO teleporty. Nicméně za normální situace, by takový balík nezaplatil ani jeden lodní lístek.
Třeba z Karathy do Dorenu (bez bližšího určení) za 400 zlatek (to že to bylo za dvě hodiny beru jako trollení systému). To by ještě šlo.
Re: Balíky
Posted: 19:08 25. Feb 2014
by Zeerit
Pár balíků jsem zkusil ponosit a přijde mi, že než vzdálenost hraje v odměně roli hlavě váha balíku. Tak ale vznikají občas situace kdy se to prostě nikomu ani náhodou nevyplatí. Například do Isilu je to docela štreka a za 3 kila tam ten balík fakt neponesu
Nevím jak to fungovalo na ST, ale bylo by hezký kdyby to dávalo i nějaký XP reward.
Re: Balíky
Posted: 19:10 25. Feb 2014
by Nalkanar
Na ST to dávalo jen peníze (a tak bych to i nechal). Nicméně cena balíků bývala vyšší, především mi přišlo že u těch zámořských.
Re: Balíky
Posted: 19:11 25. Feb 2014
by kucik
Cena je k doladění. Zatim jsem jí jenom nastřelil. Asi by tam chtělo víc zohlednit vzdálenost a míň váhu balíku.
Re: Balíky
Posted: 19:12 25. Feb 2014
by kokosak
Mám pocit, že ty ceny šly fakt dost dolů. Pravda, porovnávám doručování balíků mezi městy, kde se dřív jezdilo a teď jsou tam instaporty, ale..... Vím, že na low levelu se tím dalo slušně vydělat na základní equip. Chtělo by IMHO tak 2-3x navýšit, aby to byla vážná alternativa ke creepu.
Re: Balíky
Posted: 19:13 25. Feb 2014
by karolina
Vzhledem k tomu, že pro "cestu" lodí není třeba koupit lístek, tak není cesta lodí počítáná za žádnou vyšší cenu.
Re: Balíky
Posted: 19:37 25. Feb 2014
by Shaman88
Já balíkoval dost často na ST, a třeba balík z kelu do alwu - lodí to bylo za 200zl, a dostal jsem za to 3150 zl, takže při odpočítání ceny lodí by to mělo vyjít na cca 2800.
Re: Balíky
Posted: 19:42 25. Feb 2014
by Zeerit
Zatím nejvíc co jsem vymáčkl tak 600 a to bylo za 100librovej balík.
http://www.youtube.com/watch?v=2Q6_9A90cUk
Re: Balíky
Posted: 19:49 25. Feb 2014
by Absinthorix
Takhle táhl jeden týpek z PPL jakousi krabici k nám do školy, co chvíla ji švihl na zem (místo aby položil), mezi dveřma ji zdrtil, různě všelijak okopával a tak... Nedalo mi abych za ním nejel výtahem, komu to jde vlastně předat... a ono to byla tiskárna pro nějakou studentku, kterou vyhrála v jakési soutěži a bylo jí zaslána výhra na fakultu. Dál jsm to nesledoval, ale rád bych viděl, jak se zatvářila

když to rozbalovala
Re: Balíky
Posted: 19:53 25. Feb 2014
by kucik
Shaman88 wrote:Já balíkoval dost často na ST, a třeba balík z kelu do alwu - lodí to bylo za 200zl, a dostal jsem za to 3150 zl, takže při odpočítání ceny lodí by to mělo vyjít na cca 2800.
Při cenách z ST. Za předpokladu, že cesta lodí nebyla v nulovém čase.
Re: Balíky
Posted: 20:07 25. Feb 2014
by Nalkanar
Nicméně kdyby to šlo zhruba zdvojnásobit, tak je to myslím na použitelné úrovni. Popř. pokud se odstraní ty hloupé teleporty, tak pak i navýšit zámořské cesty.
Re: Balíky
Posted: 20:26 25. Feb 2014
by -darkvision-
Jaký teleporty? Já vím jen o přechodech, vy máte nahoře i teleporty?

Je chci taky down
Na St v podtemnu bylo normal za balík 200-300gp. Jste pěkně zhýčkaní tedy..

Re: Balíky
Posted: 21:53 25. Feb 2014
by kucik
-darkvision- wrote:Jaký teleporty? Já vím jen o přechodech, vy máte nahoře i teleporty?

Je chci taky down
Na St v podtemnu bylo normal za balík 200-300gp. Jste pěkně zhýčkaní tedy..

Jenze to bylo mnohem vic baliku na mnohem kratsi trasy.
Re: Balíky
Posted: 20:40 27. Feb 2014
by Nalkanar
Ještě idea. Možná by bylo fajn udělat nějaké kratší trasy v Karathě, třeba mezi důležitými body (obchodníci, místa s mistry atd.), tak jak to bylo dřív. Momentálně když to jen tak poslepu zkouším, tak jsem posílán hlavně mimo město. Přitom zrovna díky balíkům jsem se seznámil s Karathou a případně i s pozicí dalších důležitých lokalit (Shardon, Isil, atd.).
Re: Balíky
Posted: 20:45 27. Feb 2014
by karolina
Hm.. pomalu v každé lokaci (části) Karathy je nějaké balíkové npc.. Celkem jede asi 22 balíkových npc, to mi nepřijde zrovna málo.