Page 1 of 1
OPRAVENO: Slizká spóra
Posted: 00:50 26. Feb 2014
by Nalkanar
Nevím proč, ale jsou v podsvětí a rubou se vlivem jisté bloncky s duchama.
Re: Slizká spóra
Posted: 12:01 27. Feb 2014
by harlequin_ichtyosis
slizska spora ma spatne nastavou frakci a rve se s ostatnima houbakama, zustava po ni telo "hrace" (v 90% pripadu co jsem nasel, jednou zustal normalni model, sec nestahovatelny)
-mozna to "telo hrace" je duvod, proc se s ni ostatni sestkavaji v podsveti
Re: Slizká spóra
Posted: 12:53 27. Feb 2014
by Barbar321
Mě se včera stalo, že jsem slizskou sporu viděl u kněžky v Kahzetu. Myslel jsem si, že je to jen "blbě" pojmenovaný hráč. Šel normálně zvednout a položit.
Netušil jsem, co to je a tak jsem ho tam raději nechal na místě (mrtvolu hráče by tam jen tak někdo přece nenechal)
Re: Slizká spóra
Posted: 11:28 01. Mar 2014
by Rejty
Opraveno.