Page 1 of 1
NENÍ CHYBA NT: Opice v Prahvozdu
Posted: 11:18 26. Feb 2014
by KaTo
Opice v Prahvozdu nemají animaci pohybu, ani boje - stojí prkně s připaženýma rukama, cca "20 cm" nad zemí a při pohybu prostě levitují. Při zabití taky nelehnou, dál stojí.
Gorilly jsou OK, hezky běhají po čtyřech.
Re: Opice v Prahvozdu (jak na povrchu, tak v jeskyni)
Posted: 10:17 02. Mar 2014
by KaTo
Tak jsem se dozvěděl, že někteří hráči animace Opic vidí, zatímco minimálně tři další ne? Netušíte někdo, co je na těch Opicích nestandartního, případně co je třeba nahrát/smazat aby se jejich animace objevily?
edit: Oprava shody podmětu s přísudkem

. Ještě že to viděl dřív Dark a ne Amber

Re: Opice v Prahvozdu (jak na povrchu, tak v jeskyni)
Posted: 14:13 02. Mar 2014
by Zeerit
Jen takovej nápad...máš staženej ten balík "Vzhledy nemrtvých a orků" ?
Re: Opice v Prahvozdu (jak na povrchu, tak v jeskyni)
Posted: 14:56 02. Mar 2014
by -darkvision-
Animace objevili
