Page 1 of 1
VYŘEŠENO: NPC po spawnu zraněn
Posted: 07:22 28. Feb 2014
by klobouk
sandoftime wrote:Je účel, že někteří z běžných modů se spawnují s ne-plnými hpčky?
-darkvision- wrote:Tohle jsem za poslední dny taky vypozoroval. Vždy jeden s mobů lehce zraněn.
Caehan wrote:To i já, nemůže to být špatně nastavenými frakcemi?
sandoftime wrote:Je to možné, jeden má špatnou frakci a ostatní ho umlátí, přičemž on sám několik může poranit. Ale nacházel jsem takhle i moba osamoceného za zavřenými dveřmi.
Třeba se jim přidává CON a nevyléčí HP?
Re: NPC po spawnu zraněn
Posted: 08:09 28. Feb 2014
by karolina
Jak víte, že se tam něco takhle raněné spawnulo, že tam prostě jen někdo neprošel?
Re: NPC po spawnu zraněn
Posted: 08:20 28. Feb 2014
by klobouk
Nevím. Ale stalo se mi to u zombie pirátů a taky jsem se tomu divil.
Re: NPC po spawnu zraněn
Posted: 09:48 28. Feb 2014
by Rejty
NPC se náhodně upravují staty, zřejmě přišel o odolnost a tím pádem i o HP.
Re: VYŘEŠENO: NPC po spawnu zraněn
Posted: 10:11 28. Feb 2014
by radekdnb
dneska ráno to samé, šli jsme důl s nemrtvíma....cestou tam jsme to vymlátili...pak byl restart, a šli jsme zpět a potkali jsme horníka co byl lehce zraněn...pochybuju, že tam někdo byl
kluci říkali jestli tam nehraje roli přesvětčení....
Re: VYŘEŠENO: NPC po spawnu zraněn
Posted: 10:37 28. Feb 2014
by Radim
Nevím kde si na tohle přišel, ale těžko jsme tohle řekli. Je to divný, ty zraněné NPC jsou všude a skoro v každém spawnu a je jedno kde to je.
Re: NPC po spawnu zraněn
Posted: 10:41 28. Feb 2014
by kokosak
Rejty wrote:NPC se náhodně upravují staty, zřejmě přišel o odolnost a tím pádem i o HP.
No ale kdyby přišel o odolnost, tak mu sice klesnou HP, ale nezobrazuje se jako "lehce zraněn", jako dneska ráno pirát v majáku. Spíš dostal Con boost a ten se mu nepromítnul do zvednutí HP, ale jen jejich maximální velikosti.
Re: VYŘEŠENO: NPC po spawnu zraněn
Posted: 10:52 28. Feb 2014
by -darkvision-
radekdnb wrote:dneska ráno to samé, šli jsme důl s nemrtvíma....cestou tam jsme to vymlátili...pak byl restart, a šli jsme zpět a potkali jsme horníka co byl lehce zraněn...pochybuju, že tam někdo byl
kluci říkali jestli tam nehraje roli přesvětčení....
Mluvili jsme o frakci. Ale chápu že v ranních hodinách únava už sílila

Re: VYŘEŠENO: NPC po spawnu zraněn
Posted: 11:00 28. Feb 2014
by radekdnb
-darkvision- wrote:radekdnb wrote:dneska ráno to samé, šli jsme důl s nemrtvíma....cestou tam jsme to vymlátili...pak byl restart, a šli jsme zpět a potkali jsme horníka co byl lehce zraněn...pochybuju, že tam někdo byl
kluci říkali jestli tam nehraje roli přesvětčení....
Mluvili jsme o frakci. Ale chápu že v ranních hodinách únava už sílila

Joooo frakce, moje chyba...
Re: VYŘEŠENO: NPC po spawnu zraněn
Posted: 11:51 28. Feb 2014
by Derken-
Ty staty se meni odjakziva a nikdy to s NPC nedelalo nic jako "lehce zranen, zranen" atd. Tohle se deje od posledniho updatu.
Re: NPC po spawnu zraněn
Posted: 12:17 28. Feb 2014
by kucik
Rejty wrote:NPC se náhodně upravují staty, zřejmě přišel o odolnost a tím pádem i o HP.
To se mi nezdá. Když přijde o CON a má plný HP, tak bude mít i potom plný HP.
Re: VYŘEŠENO: NPC po spawnu zraněn
Posted: 14:28 28. Feb 2014
by -darkvision-
Nejsem si jist zda to je od posledního updatu, možná předposledního. Nicméně jak píše Derken.. začlo se to dít po nějakém updatu. Předtím se to nedělo.