DUPLICITNÍ: Z karatskych stok do podtemna
Posted: 13:03 01. Mar 2014
Zdravim, je chyba prechodu z karatskym stok pod strednim mestem( tam jak sidli Magorian nebo jak se menuje), hodilo mne to do podtemna do starych stol 2.Timto bych chtel poprosit i nejake dm aby mne vytahlo...