Page 1 of 1

DUPLICITNÍ: Z karatskych stok do podtemna

Posted: 13:03 01. Mar 2014
by pilnik
Zdravim, je chyba prechodu z karatskym stok pod strednim mestem( tam jak sidli Magorian nebo jak se menuje), hodilo mne to do podtemna do starych stol 2.Timto bych chtel poprosit i nejake dm aby mne vytahlo...

Re: Z karatskych stok do podtemna

Posted: 13:05 01. Mar 2014
by radekdnb
příště si přečti forum...už je založenej topic