Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Nevidím vzhledy rób
Posted: 00:30 02. Mar 2014
by Nalkanar
Co jsem dneska přilogl po restartu ve 14:00, tak nevidím žádné ze vzhledů rób. Na Myrpovu radu jsem stáhl veškeré NT haky znovu a přepsal ty staré, ale problém zůstává.
Až do restartu jsem ale dneska viděl vše ok, prakticky stejně i předchozí dny.
Nápady?
BTW: až zjistím, kdo dává haky na uložto, tak snad i na ten sraz dorazím a dotyčného vykuchám

Re: Nevidím vzhledy rób
Posted: 01:12 02. Mar 2014
by Rejty
Nestahoval si grafiku dolů? Něco jako vykreslování stínů na bytostech.
Re: Nevidím vzhledy rób
Posted: 09:03 02. Mar 2014
by karolina
zkoušel jsi barvíře? jestli ti tam róby fungují? Nebo víš konkrétně číslo vzhledu té róby co nevídíš, nebo nevidíš vůbec žádnou?
Re: Nevidím vzhledy rób
Posted: 11:46 02. Mar 2014
by Nalkanar
Nehrál jsem si s nastavením prostě jsem před restartem odlogl, po restartu přilogl a neviděl.
Nevidím dvě různé róby, co používám u postavy, neviděl jsem několik dalších na postavách a NPC, takže bych řekl, že v zásadě nevidím všechny.
Re: Nevidím vzhledy rób
Posted: 12:12 02. Mar 2014
by Nalkanar
Tak jsem na to asi přišel. Mezi klávesnicí a židlí, jen se to prapodivně projevilo až s tím restartem nevím proč.
Díky za pomoc