Page 1 of 2

OPRAVENO: trofeje

Posted: 07:50 03. Mar 2014
by Barbar321
Asi se stalo něco s trofejemi bossů. Včera se ještě otvíral normáně inventář, ve kterém byla trofej, dnes už byl boss na stáhnutí.

Vzhledem k logičnosti nového nastavení nevím, zda-li se jedná o chybu a nebo záměr tvůrců. Přesto raději upozorňuju

Re: trofeje

Posted: 08:39 03. Mar 2014
by kokosak
Inu tak doufám, že se ze stahování nestane nutný předpoklad k výdělku.

Re: trofeje

Posted: 08:40 03. Mar 2014
by KaTo
kokosak wrote:Inu tak doufám, že se ze stahování nestane nutný předpoklad k výdělku.
Skill stahování se šancí na stáhnutí nemá nic společného.

Re: trofeje

Posted: 09:12 03. Mar 2014
by kokosak
No, to zní...... uh..... logicky?

Re: trofeje

Posted: 11:56 03. Mar 2014
by KaTo
Uh, eh :D . Je to tak :lol: .

Skill stahování určuje jak "kvalitně" stáhneš kůži, tj. zda ji u výkupčího prodáš dráž.
Rozhodně jsem nevypozoroval "korelaci" mezi šancí na úspěšné stáhnutí a výši skillu, z čehož vyvozuji, že tam není.

Re: trofeje

Posted: 12:03 03. Mar 2014
by pavad
KaTo wrote:Uh, eh :D . Je to tak :lol: .

Skill stahování určuje jak "kvalitně" stáhneš kůži, tj. zda ji u výkupčího prodáš dráž.
Rozhodně jsem nevypozoroval "korelaci" mezi šancí na úspěšné stáhnutí a výši skillu, z čehož vyvozuji, že tam není.
Oponuji: treba bricha ohnivych brouku jsem na hodne nizkem skillu prakticky neziskal. Ted mam 100% uspesnost.

Re: trofeje

Posted: 12:09 03. Mar 2014
by KaTo
pavad wrote:
KaTo wrote:Uh, eh :D . Je to tak :lol: .

Skill stahování určuje jak "kvalitně" stáhneš kůži, tj. zda ji u výkupčího prodáš dráž.
Rozhodně jsem nevypozoroval "korelaci" mezi šancí na úspěšné stáhnutí a výši skillu, z čehož vyvozuji, že tam není.
Oponuji: treba bricha ohnivych brouku jsem na hodne nizkem skillu prakticky neziskal. Ted mam 100% uspesnost.
Divný, já mám cca 60% ve skillu a jezevce(!!), slizy, ani prasečí kůže fakt výrazně líp nedávám :lol: . A to víceméně expím stahování jen na nich.
Ale s broučkama (ze stok) máš pravdu, ty mají snad 100% úspěšnost.

Re: trofeje

Posted: 12:15 03. Mar 2014
by pavad
KaTo wrote:
pavad wrote:
KaTo wrote:Uh, eh :D . Je to tak :lol: .

Skill stahování určuje jak "kvalitně" stáhneš kůži, tj. zda ji u výkupčího prodáš dráž.
Rozhodně jsem nevypozoroval "korelaci" mezi šancí na úspěšné stáhnutí a výši skillu, z čehož vyvozuji, že tam není.
Oponuji: treba bricha ohnivych brouku jsem na hodne nizkem skillu prakticky neziskal. Ted mam 100% uspesnost.
Divný, já mám cca 60% ve skillu a jezevce(!!), slizy, ani prasečí kůže fakt výrazně líp nedávám :lol: . A to víceméně expím stahování jen na nich.
Ale s broučkama (ze stok) máš pravdu, ty mají snad 100% úspěšnost.
U postavy mam tusim 90%. Nestalo se mi ze bych prisel o sliz kdyz ho stahuji (a to jej prodavam pravidelne). Z toho cinim zaver ze tam je sance na uspesne stazeni zavisla na skillu (IMHO oblast preklopeni vysledku mezi stavem "vzdy neziskam" a "vzdy ziskam" bude dost intervalove omezena)

Re: trofeje

Posted: 13:38 03. Mar 2014
by kucik
kokosak wrote:No, to zní...... uh..... logicky?
Ano, je to Katův post.

Šance na úspěšné stažení je samozřejmě přímo úměrná skillu stahování. K čemu jinému by ten skill byl.

Nicméně:
@ Barbar; Pokud nenahlásíš, o jakého bosse je, šance na opravu se limitné blíží nule.

Re: trofeje

Posted: 13:39 03. Mar 2014
by -darkvision-
Taky oponuji...
1) Kdyz nalitnu aktuálne do kanálu se svým skillem skoro 45% tak stáhnu vetsinu. Dříve jsem nestahoval třeba ani polovinu a vydělek byl tak o dost mensi.

2) Byli jsme jako skupina v dunzích a stahovali jsme. Nejprve ma postava a pak postava s low skillem. Pokad jemu se z pěti kusů nepovedl ani jeden, tak mě 2-3kousky.

edit:
Ono je taky stahovat a stahovat že? :P

Re: trofeje

Posted: 18:25 03. Mar 2014
by Barbar321
kucik wrote: Nicméně:
@ Barbar; Pokud nenahlásíš, o jakého bosse je, šance na opravu se limitné blíží nule.
Jasně, mě spíš šlo o to, zda-li to nebyl záměr, protože včera ten samý ještě šel přes inventář, ráno už jen přes stahování.

Jednalo se o netopýrodlaka.

PS: muselo se jednat jen o nějaký kick, protože teď se normálně otevřel inventář, jako dřív. Ráno to po mě chtělo stahovací nůž a po neúspěšném stažení na zemi nic nezbylo

PPS: v té jeskyni jsou navíc všechny potvory modré.

Re: trofeje

Posted: 19:32 03. Mar 2014
by kucik
Tak aspoň nahlaš lokaci, kde ta chyba je.

Re: trofeje

Posted: 19:59 03. Mar 2014
by Barbar321
kucik wrote:Tak aspoň nahlaš lokaci, kde ta chyba je.
podzemní divočina 6 - doupě netopýrů.

Ale jak jsem psal, teď to zase bylo v poho. Tak netuším :/

Re: trofeje

Posted: 20:07 03. Mar 2014
by kucik
Teď jsi psal, že tam byly modré NPC. Takže byli?

Re: trofeje

Posted: 20:26 03. Mar 2014
by Barbar321
kucik wrote:Teď jsi psal, že tam byly modré NPC. Takže byli?
aha, modré ano. To jsou pořád. Jen s tou trofejí bosse se mi to stalo jednou a proto jsem to hned napsal