Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: Rojko - balíky

Posted: 15:42 04. Mar 2014
by Nalkanar
Úředník Rojko - Karatha - Dolní město - radnice
Je zde větev hovoru "Nemáte pro mě nějaký balík na doručení?", která hovor prostě utne a nic se nestane.

Re: Rojko - balíky

Posted: 15:50 04. Mar 2014
by D_E_K_A
Mně balík nabídl tuším a snad nejednou... (100% si vybavuji 100 librový balík, sic už nevím kam a za jak dlouho)
Ale asi to má ještě mouchy.

Re: Rojko - balíky

Posted: 16:02 04. Mar 2014
by karolina
Rojko nemá nabízet balíky..

Re: Rojko - balíky

Posted: 16:06 04. Mar 2014
by Amber
Rojko by měl jet na dovolenou, chudák říká nesmysly a mate všechny kolem sebe. :) Ideálně by se z té dovolené měl vrátit, jak budou připravené byty k pronájmům. :oops: