Page 1 of 1

VYŘEŠENO: zásek v terénu

Posted: 19:24 04. Mar 2014
by Barbar321
Když jsem lognul, objevil jsem se uprostřed skály. Nemohl by tam odsud někdo mojí postavu dostat, prosím?

Re: zásek v terénu

Posted: 19:32 04. Mar 2014
by Derken-
Vyřízeno

Re: zásek v terénu

Posted: 19:33 04. Mar 2014
by Barbar321
děkuju