Page 1 of 1

OPRAVENO: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 3

Posted: 23:04 05. Mar 2014
by Nalkanar
Nevím zda je to vyloženě chyba, ale likvidační komora vůbec ale vůbec nelikviduje - ani potvory, ani hráčské postavy.

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 3

Posted: 23:14 05. Mar 2014
by Nalkanar
A nefunguje páka k otevření dveří.
Paka.jpg

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 3

Posted: 23:47 05. Mar 2014
by kucik
Ja si myslim, ze likvidacni komora ve skutecnosti nikdy nelikvidovala.

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 3

Posted: 00:09 06. Mar 2014
by Nalkanar
My se nemůžeme zcela shodnout, jestli jo nebo ne. Každopádně páka.

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 3

Posted: 11:11 06. Mar 2014
by karolina
Nelikvidovala, jen tak strašila.

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 3

Posted: 11:23 06. Mar 2014
by KaTo
Sorry za OT: ...ale dovolil bych si oponovat - klepání celého obrazu na monitoru během "fáze spalování" komory, zvláště při sběru pastí JE potencionálně likvidační :lol: (i když jak pro koho :mrgreen: ).

k tématu:
1) nefunguje páka u mříže
2) je tam starý loot (druhé hlášeno v příslušném topicu, tady to jen připomínám, pro formu)

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 3

Posted: 23:32 13. Apr 2014
by karolina
Opravoval to někdo?

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 3

Posted: 00:22 14. Apr 2014
by Nalkanar
Spalovna spaluje (děkuji velice).

Páka prý stále nefachá.

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 3

Posted: 18:39 30. Apr 2014
by karolina
Opraveno