Page 1 of 1
UZAVŘENO - Dispell zrušen -Shapechange - nedispelluje
Posted: 08:06 07. Mar 2014
by Mourisson1
Úprava zřejmě neaktivní, žádný dispell se nekoná, čaroděj se může buffnout a vesele se proměnit a buffy zůstanou.
A navíc (jelikož to není psáno v úpravách tak teda předpokládám že to je tak jak na wiki?) nefungují některé imunity
damage reduction: 5/+1
immunity: fire 100%, mind-affecting spells, paralysis, sneak attack
vulnerability: cold 50%
spell resistance: 20
true seeing
Drak vesele sneakovat jde.
Re: Shapechange - nedispelluje
Posted: 08:28 07. Mar 2014
by Myrpa
Opraven dispelling. Draka musí nějaký Rejty.
Re: Shapechange - nedispelluje
Posted: 11:41 07. Mar 2014
by kucik
Myrpa wrote:Opraven dispelling. Draka musí nějaký Rejty.
Nejspíš je třeba upravit kůži nw_it_creitemdrm
Re: Shapechange - nedispelluje
Posted: 16:58 10. Mar 2014
by Nalkanar
Myrpa wrote:Opraven dispelling. Draka musí nějaký Rejty.
Vím, že topic není označen jako opraveno, ale vzhledem k tomu co jsi psal - je ta oprava nahraná? Protože zatím to stále nedispelluje.
Re: Shapechange - nedispelluje
Posted: 17:04 10. Mar 2014
by Myrpa
Aha. Už to asi vidím. Potvrďte mi, že v tom spells2da má být r.392-396 náš custom spell script a ne nwn defaultní a já to změním.
Re: Shapechange - nedispelluje
Posted: 17:14 10. Mar 2014
by Shaman88
Jo přesně.
Jinak to znamená že jsem to těžce zkazil, a nejsou upravené žádné kouzla které mají submenu. Resp. nejsou tam přiřazené správné skripty (když jsem to procházel tak jsem bral v potaz jen ty kouzla co jsou umístěna v nějaké knize na nějakém lvlu a ostatní bral jako NPC ability a na tu výjimku se subspelly jsem úplně zapoměl)
Re: Shapechange - nedispelluje
Posted: 17:35 10. Mar 2014
by pavad
Shaman88 wrote:Jo přesně.
Jinak to znamená že jsem to těžce zkazil, a nejsou upravené žádné kouzla které mají submenu. Resp. nejsou tam přiřazené správné skripty (když jsem to procházel tak jsem bral v potaz jen ty kouzla co jsou umístěna v nějaké knize na nějakém lvlu a ostatní bral jako NPC ability a na tu výjimku se subspelly jsem úplně zapoměl)
Coz objasnuje i ten zblbly "kruh ochrany pred...". K tomuhle nevim zda se dnes dostanu.
Re: Shapechange - nedispelluje
Posted: 23:58 13. Mar 2014
by Nalkanar
Opravena imka na sneaky apod.
Stále však nedispelluje.
PS: nešlo by tam dát něco na to, aby mág nepřicházel o bonusová políčka?
Re: Shapechange - nedispelluje (udělat lokální testy)
Posted: 13:30 05. Dec 2016
by Paulus
UZAVŘENO Dispell zrušen