Page 1 of 1

OPRAVENO: Rybaření

Posted: 03:28 08. Mar 2014
by NesQe
Po nových úpravách s restartem.. přestalo fungovat rybaření přes prut... člověk naklikne a nic se neděje ani nevypíše. Byla s rybařením změna nebo chybička ?

Re: Rybaření

Posted: 14:36 08. Mar 2014
by Myrpa
Moje chyba. To je ten systém s přiteplenými hláškami "Podarilo se Ti chytit okounka..."?

Re: Rybaření

Posted: 15:07 08. Mar 2014
by Myrpa
Opraveno. Příští update modulu.