Page 1 of 1

VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 10:37 08. Mar 2014
by Dragon Soul
Dobrý den včera se mi objevil v inventáři postavy předmět pc skin a nešel odložit, dá se toho zbavit?

Re: Předmět pc skin

Posted: 10:42 08. Mar 2014
by kucik
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 2&p=226321

Pomohlo by napsat, po cem se ti tam ta kuze objevila.

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 15:26 15. Jun 2014
by kokosak
Tak mě se teď objevila v invu po smrti, kdy mě potvora srazila do -5 hp. Regenerace z classu přestala fungovat a od tý doby nenaskočila. Dá se s tím něco dělat?

BTW bylo by fajn i kdyby se dalo něco dělat s tou smrtí, která by s funkčním regenem nenastala a přišla mě na nezanedbatelný expy ;)

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 16:45 15. Jun 2014
by kokosak
..předpokládám, že je problém v tom, že je naskrtiptované shazování itemů s regenem a není tam vyjímka na kůži bytosti. Ergo by bylo asi vhodné napsat tam vyjímku, jinak se to shazování kůže bude opakovat.

Nevím, je-li v moci DM nahodit kůži bytosti, nebo je-li to třeba dělat na postavě ve valutu, případně nepomohlo-li by se kůže nějak zbvavit.

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 10:01 16. Jun 2014
by kucik
kokosak wrote: BTW bylo by fajn i kdyby se dalo něco dělat s tou smrtí, která by s funkčním regenem nenastala a přišla mě na nezanedbatelný expy ;)
Asi nerozumim. Jako že by postava měla regen i v mínusových hp? Řekl bych, že nesmrtelnost postav s regenem není tak úplně cílem.
Relog by měl kůži srovnat.

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 11:17 16. Jun 2014
by kokosak
Relog problém neřeší.Ani přihlášení po restartu ne. Koukám na kůži v invu a nemam na postavě ani regen, ani modifikatory za rasu.

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 11:52 16. Jun 2014
by Barbar321
kucik wrote:
kokosak wrote: BTW bylo by fajn i kdyby se dalo něco dělat s tou smrtí, která by s funkčním regenem nenastala a přišla mě na nezanedbatelný expy ;)
Asi nerozumim. Jako že by postava měla regen i v mínusových hp? Řekl bych, že nesmrtelnost postav s regenem není tak úplně cílem.
Relog by měl kůži srovnat.
Nechci do debaty moc zasahovat, ale jak často se na tomto lvl stane, že by postava s pravou regenerací (ne z předmětů) dostala takovou ránu, aby se pohybovala v rozmezí -10 až 0? Ty případy moc běžné nebudou,vzhledem k tomu že mnoho potvor má dmg 25+ a navíc ještě mršky dorážejí.

Osobně bych pak viděl větší problém s tím, dostat tu postavu zase systémově do pořádku (odchycení DMka, napravení atd.). Klidně bych hlasoval pro výjimku (ač takovou postavu nemám a asi nikdy mít nebudu)

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 12:21 16. Jun 2014
by kucik
kokosak wrote:Relog problém neřeší.Ani přihlášení po restartu ne. Koukám na kůži v invu a nemam na postavě ani regen, ani modifikatory za rasu.
A nejde tu kůži jednoduše equipnout?

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 14:17 16. Jun 2014
by kucik
kokosak wrote:Relog problém neřeší.Ani přihlášení po restartu ne. Koukám na kůži v invu a nemam na postavě ani regen, ani modifikatory za rasu.
Nějak netušim, co se tam děje a proč by to nemělo nasadit existující, nebo vytvořit novou kůži.

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 15:04 16. Jun 2014
by kokosak
Kůýe nejde nasadit, volba se nenabízí. Nabízí se prozkoumat, seslat kouzlo... a položit, což i funguje.

Jestli není problém v tom, že je tam kombinovaná regenerace a rasové bonusy postavy.

Jinak tohle mám v logu:
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Jun 15 12:25:58] //Debug info: Zranil te Pralesní gorila bez pouziti stinovych zraneni. Umiras.
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Jun 15 12:25:58] Získaný předmět: th_pcskin
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Jun 15 12:25:58] Unequipping th_pcskin
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Jun 15 12:25:58] Ztracený předmět: th_pcskin

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 15:33 16. Jun 2014
by kucik
Ani když jí hodíš do quickslotu a klikneš na ní?

Re: VYŘEŠENO - Předmět pc skin

Posted: 15:39 16. Jun 2014
by kokosak
Problem solved.