OPRAVENO: Kahzet - Stoky - Odpadiště
Posted: 20:08 10. Mar 2014
Kahzet - Stoky - Odpadiště
V lokaci jsou "Velké krysy" - po jejich smrti ale nezůstane nic co by šlo stáhnout.
Vzhledem k tomu že ostatní krysy stahovat jdou, tipuji to na chybu.
EDIT: a Krysodlaci by mohli taky pustit nějakej chlup...
V lokaci jsou "Velké krysy" - po jejich smrti ale nezůstane nic co by šlo stáhnout.
Vzhledem k tomu že ostatní krysy stahovat jdou, tipuji to na chybu.
EDIT: a Krysodlaci by mohli taky pustit nějakej chlup...