Page 1 of 1

OPRAVENO: Kahzet - Stoky - Odpadiště

Posted: 20:08 10. Mar 2014
by Bahnak
Kahzet - Stoky - Odpadiště

V lokaci jsou "Velké krysy" - po jejich smrti ale nezůstane nic co by šlo stáhnout.
Vzhledem k tomu že ostatní krysy stahovat jdou, tipuji to na chybu.
EDIT: a Krysodlaci by mohli taky pustit nějakej chlup... :-)

Re: Kahzet - Stoky - Odpadiště

Posted: 11:10 13. Mar 2014
by Rejty
Krysám přidáno stahování.